Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Możesz zgarnąć nawet 950 złotych bonusu. Lepiej się pospiesz, czas jest ograniczony
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 08.11.2023 15:23

Możesz zgarnąć nawet 950 złotych bonusu. Lepiej się pospiesz, czas jest ograniczony

Gotówka, banknoty
Marek BAZAK/East News

Banki często wprowadzają do swojej oferty wiele ciekawych promocji związanych z założeniem lub posiadaniem konta osobistego. W ramach takich akcji najczęściej można zyskać kilkaset złotych, a w czasach wszechobecnej drożyzny przydaje się każda złotówka. Dzisiaj skupimy się na przedstawieniu najciekawszych promocji, które przeanalizował serwis strefabiznesu.pl.

Promocje bankowe. Nawet 950 złotych bonusu

Kolejny raz kilka największych banków oferuje ciekawe promocje za założenie konta. Jak to w takich przypadkach bywa, otrzymanie bonusu uzależnione jest od spełnienia kilku kroków, które z reguły są rozłożone w czasie. Poniżej prezentujemy najciekawsze - naszym zdaniem - premie za założenie konta wraz z warunkami, jakie trzeba spełnić. Warto poświęcić temu tematowi chwilę uwagi, bo do zgarnięcia jest nawet 950 złotych.

Niesamowity konkurs w Alior Bank. Do zgarnięcia nawet 150 tys. zł, pozostałe nagrody też robią wrażenie

Santander - 950 złotych bonusu

Najwięcej, bo aż 950 złotych można zyskać na promocji w Santander Bank Polska. Na początku zaznaczymy, że lepiej się pospieszyć, bo akcja wygasa już 30 listopada br. Za co konkretnie można dostać niemal 1000 złotych? Jak podaje serwis, osobom, które zdecydują się otworzyć konto w banku wypłacone zostanie 500 złotych. Żeby otrzymać taką wypłatę konieczne jest spełnienie kilku dodatkowych warunków: korzystanie z aplikacji mobilnej, wpływ w wysokości minimum 1000 złotych, płatności Blikiem lub kartą na minimum 300 złotych. Dodatkowe 100 złotych można zgarnąć za polecenie znajomego, a połowę tej kwoty za wymianę waluty. Co więcej, osoby opłacające rachunki zyskają od 25 do 300 złotych zwrotu rocznie.

Duży polski bank zapowiedział ważną zmianę. Dotknie wszystkich klientów.

Velo Bank - nawet 700 złotych bonusu

Na drugim miejscu podsumowania uplasował się Velo Bank, w którym można zyskać nawet 700 złotych. Co trzeba zrobić, żeby dostać pieniądze? Klienci, którzy założą VeloKonto i wyrażą zgody marketingowe, mogą liczyć nawet na 600 złotych zwrotu za zakupy Blikiem, kartą lub telefonem, z zastrzeżeniem, iż jest to zwrot w wysokości 10 proc. wartości transakcji. W takiej sytuacji 100 złotych będzie wypłacane co miesiąc. Dodatkowe 100 złotych można zgarnąć za polecenie znajomego. Akcja promocyjna w Velo Banku również wygasa z końcem listopada.

Bank Millennium - zgarnij nawet 500 złotych

Ciekawą akcję promocyjną, w której do zgarnięcia jest nawet 500 złotych, zorganizował Bank Millennium. Jak wyjaśnia serwis, osoby, które założą konto Millennium 360, zapłacą pięć razy kartą na łączną sumę 360 złotych oraz będą korzystały z aplikacji mobilnej i Millenetu otrzymają voucher na zakupy w wysokości 100 złotych. Będzie można go wykorzystać np. W Biedronce czy Carrefour. Dużo więcej, bo aż 400 złotych można zgarnąć za korzystanie z aplikacji mobilnej, dokonanie co najmniej pięciu transakcji kartą miesięcznie oraz zasilanie konta kwotą co najmniej 1000 złotych miesięcznie przez okres trzech miesięcy. Ta promocja również wygasa 30 listopada br., więc lepiej się pospieszyć.