BiznesINFO.pl > Handel > Makłowicz rusza z nowym biznesem. Może zarobić na tym krocie
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 21.05.2023 09:11

Makłowicz rusza z nowym biznesem. Może zarobić na tym krocie

Robert Makłowicz
Domena publiczna

Serwis money.pl podaje, że Robert Makłowicz planuje otworzyć nowy biznes. Wspólnie ze swoimi synami chce zmienić rynek dań gotowych.

Makłowicz i Synowie

Serwis informuje, że wspólny biznes Roberta Makłowicza i jego synów - Makłowicz i Synowie - będzie skupiony głównie na dystrybucji i produkcji dań gotowych. “Chcemy pokazać, że jakościowe jedzenie wcale nie musi być drogie” - mówi money.pl Mikołaj Makłowicz, wiceprezes firmy Makłowicz i Synowie.

"Jakościowe jedzenie wcale nie musi być drogie"

W rozmowie z serwisem, Mikołaj Makłowicz wyjaśnił, że kulinaria w jego rodzinie zawsze były obecne. „W końcu przyszedł czas, kiedy postanowiliśmy stworzyć produkty, które sami chcielibyśmy kupować. Ponadto chcemy także pokazać, że jakościowe jedzenie wcale nie musi być drogie” - powiedział money.pl Mikołaj Makłowicz.

Serwis podaje, że rodzinna firma Makłowiczów rozwinie działalność związaną z importem i dystrybucją m.in. konserw, dań gotowych i smarowideł. Wszystkie produkty - nawet te pochodzące od różnych producentów - będą sprzedawane pod marką Makłowicz i Synowie.

Międzynarodowe współprace

Mikołaj Makłowicz powiedział, że w kilku przypadkach firma zdecydowała się nawiązać współpracę z najlepszymi rodzinnymi firmami zagranicznymi, np. z Włoch. "Z kolei największą część naszej oferty będziemy produkować, korzystając z zakładów produkcyjnych Grupy Pamapol, która jest udziałowcem firmy Makłowicz i Synowie” - dodał.

Rozmówca serwisu dodał, że chodzi przede wszystkim o to, żeby znaleźć partnera biznesowego, który umożliwi rodzinnej firmie stanie się producentem spożywczym.

Tagi: firma