BiznesINFO.pl

East News, Andrzej Iwańczuk

Cztery razy był na kwarantannie, piąty z koronawirusem. Jacek Sasin zakażony, ale czuje się dobrze

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kiedy Jacek Sasin był na kwarantannie

  • Jak oceniany jest stan zdrowia Jacka Sasina

  • Czy koronawirus wpłynie na pracę ministra

Jacek Sasin zakażony

"Podłość ludzka nie zna granic" - mówiła Pani Naczelnik w filmie "Wyjście awaryjne", ale koronawirus także nie ma litości. A wręcz przeciwnie - atakuje wszystkich i nie bierze jeńców. Nietrudno się domyślić, że koronawirusowi ulegli nawet najtwardsi politycy, np.: Donald Trump.

Jacek Sasin , polski minister aktywów państwowych, długo opierał się koronawirusowi. Przypomnijmy, że pierwszy raz na kwarantannie wylądował w marcu 2020 r., następnie w maju i w sierpniu, a finalnie w październiku. Pomyśleć można, że do czterech razy sztuka, jednakże nic bardziej mylnego.

RMF FM poinformowało, że Jacek Sasin ma pozytywny test na koronawirusa. Rozgłośnia podaje, że stan Jacka Sasina oceniany jest jako dobry, a sam minister będzie pracował zdalnie pozostając w izolacji.

Zaznaczmy także, że Jacek Sasin jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej polityki. Historia związana z organizacją wyborów prezydenckich przez Jacka Sasina nie schodzi z nagłówków gazet już od maja.

Jacek Sasin i COVID-19

Na razie nie jest wiadome, czy ktoś jeszcze poza Jackiem Sasinem z jego otoczenia pozostaje zakażony koronawirusem. Mimo wszystko ta sytuacja pokazuje, że wirus wcale nie jest w odwrocie. Samemu wicepremierowi życzymy zaś szybkiego powrotu do zdrowia i jak najłagodniejszego przebiegu choroby.

Przypomnijmy, że tylko dzisiaj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 9 436 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich pochodzi z woj. mazowieckiego, woj. wielkopolskiego i woj. kujawsko - pomorskiego.

- W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów - podkreślono w komunikacie.

Tagi:

Podobne artykuły

Polska i Świat

Zamek krzyżacki szuka nowego właściciela. Możesz nim zostać, jeśli dysponujesz kwotą 12 mln zł
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Posypią się spore mandaty. Najnowocześniejsze fotoradary staną w 147 lokalizacjach
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Zamienili opuszczone gospodarstwo w nielegalną fabrykę. Produkowali nawet milion papierosów na dobę
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Polska firma chce zrewolucjonizować branżę kolejową. Rusza na podbój niemieckiego rynku
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Oszuści podszywają się pod ZUS. Uważaj na fałszywe wiadomości
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Zainwestował 10 zł w zdrapkę i wygrał 500 000 złotych
Czytaj więcej >
Kamila Jeziorska

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]