Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Fantastyczne okazje w Pepco. Polacy ruszą do sklepów, bo takiej oferty jeszcze nie było
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 26.01.2024 09:20

Fantastyczne okazje w Pepco. Polacy ruszą do sklepów, bo takiej oferty jeszcze nie było

Sklep Pepco w Warszawie
Marek BAZAK/East News

W czwartek 25 stycznia w Pepco ruszyła zupełnie nowa oferta walentynkowa. W niezwykle atrakcyjnych cenach można zdobyć nie tylko kobiece ubrania, ale również artykuły dla mężczyzn czy do domu. Oto co znajdziemy w nowej gazetce Pepco.

Nowa gezetka Pepco. Walentynki w Pepco

Chociaż do 14 lutego pozostały jeszcze ponad 2 tygodnie, to sieć Pepco postanowiła nie czekać do ostatniego tygodnia przed Walentynkami. Nowa oferta ruszyła w czwartek, 25 stycznia, i towarzyszy jej specjalna gazetka.

Spora część oferty jest skierowana dla pań - atrakcyjne ceny obowiązują głównie na ubrania. Wśród dostępnego asortymentu można zakupić body damskie w różnych rozmiarach (od S do XXL) w cenie 40 zł/szt. Majtki damskie różnego rodzaju oraz figi można kupić z kolei w cenie 10 zł/szt.

Biedronka wydała pilny komunikat dla klientów. Chodzi o dostępność produktów

Nowa gezetka Pepco. Atrakcyjne ceny na wiele produktów

Panie będą mogły również rozważyć zakup nowej piżamy. W ofercie Pepco znalazły się aż trzy typy piżam o rozmiarach od S do XL, których zakres cenowy rozciąga się od 30 do 40 zł. Typ wykonany ze 100 proc. bawełny to wydatek 35 zł.

W niskich cenach również inne części garderoby damskiej. Koszulki i bluzki w różnych rozmiarach dostępne są w cenie 30 zł. Za dodatkowe 10 zł można kupić z kolei koszulę wykonaną w 100 proc. z wiskozy, a także sukienkę.

Nowa gazetka pepco. Wiele okazji, nie tylko dla pań

W nowej ofercie Pepco znalazły się nie tylko propozycje dla pań. Walentynkowe propozycje dla panów obejmują m.in. bokserki w cenie 15 zł/szt., czy 2-pak skarpet w cenie 10 zł/szt.

Dzieci z kolei również mogą liczyć na atrakcyjne ceny z okazji Walentynek. Bawełniane koszulki w rozmiarach do 134 cm dostępne są w cenie 8 zł/szt., zaś powyżej 134 cm - 10 zł/szt. Dotyczy to zarówno koszulek dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

źródło: gazetkonosz.pl