Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka wydała pilny komunikat dla klientów. Chodzi o dostępność produktów
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 24.01.2024 14:12

Biedronka wydała pilny komunikat dla klientów. Chodzi o dostępność produktów

Sklep Biedronki
BiznesINFO

Biedronka opublikowała na swojej stronie dość zaskakujący komunikat. Nie dotyczy on jednak promocji ani konieczności zwrotów produktów, tylko dostępności jednej z ofert.

Nowy komunikat Biedronki. Sieć przeprasza klientów

Bardzo rzadko się zdarza, że sieć handlowa przekazuje informację dotyczącą zmian w uprzednio opublikowanych ofertach. Zwykle bowiem ogłoszenia dotyczą wydłużenia godzin otwarcia, bądź zagrożenia powodowanego przez dany produkt.

Jak jednak wynika z informacji portalu rmf.fm, w tym wypadku tak postąpiła sieć dyskontów Biedronka. Wszystko zostało spowodowane przez błąd, jaki pojawił się w jednej z gazetek.

Nietypowa oferta w Biedronce. Rozdają wyjątkowe gadżety za darmo, ale jest jeden warunek

Biedronka wydała pilny komunikat. Chodzi o dwa produkty

Z informacji opublikowanej na stronie Biedronki cytowanej przez portal wynika, że błąd pojawił się w gazetce “Okazje tygodnia” nr 04/2024. Dotyczył on dwóch produktów przeznaczonych dla dzieci z marką Psiego Patrolu. Chodzi o lampkę nocną z projektorem oraz szczoteczkę oscylacyjną.

Sieć dyskontów przekazała, że według gazetki produkty miały być w ofercie od poniedziałku 22 stycznia. Tymczasem jednak ich wejście do oferty zaplanowano dopiero na czwartek 25 stycznia

Biedronka przeprasza klientów.

Niewykluczone, że publikacja informacji jest związana ze zdziwieniem klientów, którzy chcieli te produkty zakupić. Bardzo krótki komunikat wyjaśniający te nieścisłości kończy się przeprosinami za utrudnienia spowodowane tą zmianą.

źródlo: rmf.fm