Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka oszalała, rozdaje znicze za darmo. Jest jeden warunek
Irmina Jach
Irmina Jach 25.10.2023 16:07

Biedronka oszalała, rozdaje znicze za darmo. Jest jeden warunek

Biedronka
Goniec.pl

Biedronka przygotowała specjalne okazje na Wszystkich Świętych. Nowa gazetka Biedronki pełna jest zniczy i kwiatów. To doskonały moment, żeby niewielkim kosztem przygotować się do wizyt na cmentarzach. Na straganach ustawionych w okolicach nekropolii będzie zdecydowanie drożej. Co oferuje klientom Biedronka? Przede wszystkim znicze za darmo.

Nowa gazetka Biedronki. Kwiaty na Wszystkich Świętych

Biedronka kusi okazjami przed dniem Wszystkich Świętych. Klienci będą mogli nabyć wszystkie niezbędne produkty i oszczędzić czas, który poświęciliby na zakupy na straganach i w kwiaciarniach. Nowa gazetka Biedronki obfituje w piękne kwiaty. 

Wiele osób nie wyobraża sobie Wszystkich Świętych bez tradycyjnych chryzantem. Chryzantema samokrzewiąca w misie w dyskontach Biedronka kosztuje 14,99 zł, chryzantema trzykolorowa - 15,99 zł, chryzantema Time - 11,99 zł,  chryzantema średniokwiatowa - 8,99 zł, chryzantema wielokwiatowa w misie - 14,99 zł, a chryzantema polska w misie - 8,99 zł.

Koniec ze zmianą czasu. PE podjął decyzję

Nowa gazetka Biedronki. Znicze za darmo

Biedronka przygotowała ofertę dla klientów, którzy nie kupili jeszcze zniczy na Wszystkich Świętych. Od środy 25 października do czwartku 26 października przy zakupie trzech zniczy, kolejne trzy dostaniemy zupełnie za darmo. Warunkiem jest posiadanie aplikacji mobilnej lub fizycznej karty Moja Biedronka. Darmowe będą trzy tańsze z wybranych zniczy.

Do soboty 28 października lub do wyczerpania zapasów z kolei w dyskontach Biedronka będzie obowiązywać oferta 2+1 na znicze. Obydwie akcje są limitowane. Na jedną kartę Moja Biedronka lub aplikację mobilną, będzie można kupić 24 znicze.

Warto zwrócić uwagę także na wkłady do zniczy marki Lumia. Przy zakupie sześciu, kolejne dwa otrzymamy gratis. Niestety, akcja nie obejmuje wkładów LED. Również w tym przypadku limit dzienny to 24 produkty.

Nowa gazetka Biedronki. Wszystkich Świętych to okazja do pomocy

Biedronka prowadzi obecnie sprzedaż specjalnego znicza sygnowanego przez Caritas. Można go kupić za 8,99 zł. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na długoterminową pomoc i organizację wypoczynku dla podopiecznych Caritas i Fundacji Pro Caritate ze świetlic socjoterapeutycznych i środowiskowych. Wszystkich Świętych to doskonała okazja, by pomóc potrzebującym.

Biedronka znicze
Biedronka rozdaje znicze za darmo
Tagi: Biedronka