Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Specjalna oferta Biedronki na Wszystkich Świętych. Czas trwania ograniczony
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 25.10.2023 15:41

Specjalna oferta Biedronki na Wszystkich Świętych. Czas trwania ograniczony

biedronka-zakupy-ludzie-promocja-sklep
Marek BAZAK/East News

Dzień Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami. W kościele katolickim jest to szczególny czas zadumy nad ziemską wędrówką, czas wspomnień o tych, których już z nami nie ma. Aby uczcić pamięć swoich bliskich, Polacy, jak co roku, udadzą się na cmentarze. Dla sektora handlu najbliższe dni oznaczają więc zwiększoną sprzedaż zniczy i kompozycji kwiatowych. Specjalną ofertę na ten czas przygotowała również Biedronka.

Oferta Biedronki na Dzień Wszystkich Świętych

W środę 25 października ruszyła specjalna akcja dla posiadaczy karty Moja Biedronka. Do jutra, 26 października, mogą oni zakupić wszystkie znicze z oferty sklepu w promocji 3+3 gratis. Oznacza to, że kupując 6 zniczy za okazaniem plastikowej karty lojalnościowej lub aplikacji mobilnej, 3 najtańsze sztuki są nabijane na rachunku za darmo. Limit dzienny to 24 produkty. Ceny zaczynają się już od 3,99 zł za sztukę.

Znane sieci handlowe szukają konkretnych pracowników. Wiemy, która płaci najwięcej Nowe przepisy i pierwsze mandaty. Pamiętaj o tym przed przejściem dla pieszych

Co jeszcze w ofercie sieci?

Do 28 października lub do wyczerpania zapasów klienci mogą skorzystać z kolejnej promocji, ale tym razem 2+1 gratis na wszystkie znicze (czyli przy zakupie trzech zniczy, za najtańszą nic nie płacimy). W tym przypadku warunkiem skorzystania z akcji również jest posiadanie karty Moja Biedronka. W ramach promocji można zakupić maksymalnie 24 znicze w ciągu jednego dnia.

Poza tym, do soboty trwa też akcja 6+2 gratis na wszystkie wkłady marki Lumia (można je mieszać dowolnie). Sieć podkreśla, że wkłady typu LED nie są objęte promocją, a limit wynosi 24 produkty.

W ofercie Biedronki znajdują się również kwiatowe kompozycje nagrobne:

  • chryzantema trzykolorowa za 15,99 zł/szt.,
  • chryzantema samokrzewiąca w misie za 14,99 zł/szt.,
  • chryzantema wielokwiatowa w misie 14,99 zł/szt.,
  • chryzantema Time za 11,99 zł/szt.,
  • chryzantema średniokwiatowa za 8,99 zł/szt.,
  • oraz chryzantema polska w misie za 8,99 zł/szt.

Można pomóc podopiecznym fundacji Caritas

Biedronka informuje, że dochód ze sprzedaży specjalnego znicza Caritas, dostępnego w ofercie sieci za 8,99 zł, zostanie przeznaczony na długoterminową pomoc i organizację wypoczynku dla podopiecznych Caritas i Fundacji Pro Caritate ze świetlic socjoterapeutycznych i środowiskowych.