Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka opublikowała pilny komunikat. Chodzi o Wielki Piątek
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 29.03.2024 12:32

Biedronka opublikowała pilny komunikat. Chodzi o Wielki Piątek

Biedronka
Fot. materiały własne

W związku z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi Biedronka opublikowała pilny komunikat do klientów. Sieć poinformowała w nim o istotnych zmianach. Chodzi o godziny otwarcia placówek w piątek (29 kwietnia). Jak się okazuje, tego dnia wiele sklepów czynnych będzie znacznie dłużej niż zazwyczaj.

Wielkanoc 2024. Biedronka wydłuża godziny otwarcia

Co prawda do Wielkanocy zostały już praktycznie tylko godziny i ci bardziej zapobiegliwi znaczną większość przygotowań do świętowania mają już za sobą, jednak znajdą się i tacy, którzy spiżarnię oraz lodówkę uzupełniać będą do ostatniej chwili.

Całe szczęście, wszystkim tym osobom naprzeciw wyjdą znane sieci handlowe, które zanim na dobre zamkną się dopiero w sobotnie popołudnie, w piątek będą pracować w niestandardowych godzinach. Wśród nich znajdzie się np. popularna Biedronka.

Portugalska firma na cały wielkanocny tydzień wydłużyła godziny otwarcia wielu swoich placówek, sprawiając, że zakupy można w nich było zrobić nawet do 23:00 albo i dłużej. Nie inaczej jest w piątek (29 marca). Zmiany dotyczyć mają ponad 3 tys. oddziałów.

Część emerytów musi wybierać. "Przysługuje tylko jeden z tych dodatków"

W Wielki Piątek zakupy w Biedronce do 23 lub później

W opublikowanym na swoich oficjalnych stronach komunikacie Biedronka informuje, że zaktualizowała godziny otwarcia swoich placówek, aby “każdy klient miał szansę na skompletowanie świątecznej listy zakupów”.

Zdajemy sobie sprawę, że w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne nasi klienci potrzebują wsparcia, aby najlepiej przygotować się do spokojnego świętowania w gronie rodziny. To okres, w którym klienci szczególnie liczą na atrakcyjne promocje w duchu biedronkowych oszczędności - przekazał Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny i członek zarządu sieci Biedronka.

Zanim jednak wybierzemy się do sklepu w późnych godzinach wieczornych, rzućmy okiem na oficjalną stronę internetową Biedronki i sprawdźmy w specjalnej zakładce godziny otwarcia naszego sklepu, aby nie przeżyć rozczarowania. Innym sposobem jest także upewnienie się, do której godziny pracuje nasza placówka, poprzez spojrzenie na informację znajdującą się na drzwiach wejściowych.

Wielka Sobota w Lidlu i Biedronce. Walka dyskontów nie ma końca

Warto wykorzystać dłuższe godziny otwarcia sklepów i zrobić potrzebne zakupy właśnie w piątek (29 marca), ponieważ w Wielką Sobotę sklepy Biedronki otwarte będą tylko do godziny 13:30. Z tego powodu w placówkach zapewne natkniemy się na sporych rozmiarów kolejki, w których stać będą odkładający przygotowania na ostatnią chwilę.

ZOBACZ: W Żabce już się zaczęło. Wyjątkowe okazje tuż przed Wielkanocą

W piątek zakupy do godziny 23 zrobimy także w Lidlu, który nie przestaje rywalizować z portugalską konkurencją. W jaki sposób? Jutro niemieckie dyskonty zamkną się o pół godziny później niż Biedronka, tj. o godzinie 14.

Źródło: materiały prasowe