Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Przedświąteczna oferta w Lidlu i Biedronce. "Limit dzienny"
Bartosz Onuczyński
Bartosz Onuczyński 27.03.2024 22:12

Przedświąteczna oferta w Lidlu i Biedronce. "Limit dzienny"

Biedronka i Lidl
Fot. Materiały własne

Przedświąteczny czas to nie tylko okazja do spotkań rodzinnych i przygotowań do uroczystego świętowania, ale także czas intensywnych zakupów. Sieci handlowe, takie jak Biedronka i Lidl, przygotowują się na ten okres, kusząc klientów różnorodnymi promocjami na podstawowe artykuły spożywcze.

Nowa gazetka Biedronki

W sklepie Biedronka trwa gorąca fala przedświątecznych promocji, które nie pozostawią obojętnym żadnego klienta. Oto najnowsze okazje, które warto uwzględnić w planowaniu zakupów:

 • Wędzony łosoś Marinero 50% taniej: W ramach promocji, drugi produkt z kartą Moja Biedronka z rabatem 50%. Limit dzienny to sześć produktów, spośród których maksymalnie trzy mogą być objęte rabatem.
 • Paczkowane wędliny Kraina Wędlin Select 50% taniej: Podobnie jak w przypadku łososia, drugi produkt z kartą Moja Biedronka z rabatem 50%. Tutaj również obowiązuje limit sześciu produktów.
 • Wszystkie słodycze Milka 70% taniej: Już teraz z rabatem 70% na drugi produkt z kartą Moja Biedronka. Limit dzienny to 12 produktów.
 • Kawa mielona MK Cafe Premium 500 g: Specjalnie z kartą Moja Biedronka, kawa mielona MK Cafe Premium w cenie 19,99 zł. Tutaj obowiązuje limit dzienny sześciu produktów.
 • Soki, napoje i nektary Riviva 2+1 gratis:  Promocja 2+1 gratis z kartą Moja Biedronka. Limit dzienny to sześć opakowań.
 • Sok 100% jabłko Hortex 1 litr 3+3 gratis: Limit dzienny wynosi 12 butelek.
Ważne ostrzeżenie dla klientów. Lidl wycofuje mięso ze sprzedaży Ważne informacje dla posiadaczy karty Moja Biedronka. Wielu traci zniżki

Nowa gazetka Lidla

Sklep Lidl również kusi przedświątecznymi okazjami. Oto wyjątkowe oferty:

 • Kawa ziarnista lub mielona Qualita Oro 1+1 gratis: Wtorkowe promocje w Lidlu to okazja na zakup kawy Qualita Oro. Drugie opakowanie gratis, ale nie więcej niż cztery opakowania, spośród których maksymalnie dwa mogą być gratis.
 • Sok 100% pomarańcza Solevita 1 litr 1+1 gratis: Otrzymasz drugą butelkę gratis, ale nie więcej niż sześć butelek.
 • Kiełbasa biała Pikok opakowanie 500 g: Przy zakupie dwóch opakowań kiełbasy białej Pikok, cena jednego opakowania wynosi tylko 4,99 zł. Ale limit w cenie promocyjnej to 10 opakowań na paragon.
 • Schab wieprzowy bez kości: Jeśli planujesz przygotować schab na świąteczny stół, teraz za jedyne 8,99 zł/kg. Jednak limit w cenie promocyjnej wynosi 3 kg na paragon.
 • Majonez Kania 400 ml 2+1 gratis: Skorzystaj z promocji 2+1 gratis. Limit to sześć opakowań, z czego maksymalnie dwa mogą być otrzymane gratis.
 • Praliny Raffaello i Ferrero 60% taniej: Teraz praliny Raffaello i Ferrero z 60% rabatem na drugi produkt. Jednak limit to sześć opakowań na paragon.

ZOBACZ TAKŻE: W Dino już się zaczęło. Sieć przygotowała same hity na Wielkanoc

Przygotowania do świąt

Nie tylko sklepy Biedronka i Lidl kuszą klientów przedświątecznymi promocjami na podstawowe artykuły spożywcze. Warto śledzić także inne sieci handlowe, aby nie przegapić okazji na zaoszczędzenie podczas przygotowań do świąt. Pamiętaj o ograniczeniach dotyczących ilości produktów w ramach promocji oraz o korzystaniu z kart lojalnościowych, które mogą dodatkowo obniżyć koszty zakupów.