BiznesINFO.pl
Wikimedia Commons/By Henryk Borawski, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30787724

Wikimedia Commons/By Henryk Borawski, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30787724

Biedronka da ci dwa piwa za darmo. I wypłaci pieniądze z tytułu kaucji za butelki

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Maria Glinka

Udostępnij:

Biedronka znów startuje z piwną promocją. Jednak tym razem można otrzymać nie tylko darmowe trunki, lecz także zwrot pieniędzy. Wystarczy tylko zachować paragon.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • W jakich dniach Biedronka organizuje promocję na piwo

  • Ile butelek trzeba kupić, aby wziąć w niej udział

  • Co zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy

Biedronka rozdaje piwo za darmo

Biedronka po raz kolejny postanowiła wprowadzić promocję na piwo. Akcja wystartowała 5 lipca i zakończy się 10 lipca. Niewykluczone, że w ten sposób Biedronka chce sprezentować klientom darmowy alkohol na finał Euro 2020, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Co tym przygotowała Biedronka? Na klientów czeka promocja 18+2 gratis. Oferta promocyjna ogranicza się tylko do piwa Namysłów (500 ml) i piwa Warka Jasne Pełne. 

Fakt podaje, że cena dwóch najtańszych piw jest odejmowana od rachunku dopiero przy kasie. Regularna cena Namysłowa w Biedronce to 2,69 zł a Warki - 2,59 zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Biedronka wręcza vouchery za udział w promocji

Jednak tym razem Biedronka postanowiła zmodyfikować zasady piwnej promocji. Do ceny każdej butelki należy doliczyć również kaucję w wysokości 50 gr.

Butelki Namysłowa i Warki są zwrotne, a więc klienci, którzy wezmą udział w akcji mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Warunkiem zwrotu kaucji jest okazanie paragonu lub potwierdzenia wydania opakowań zwrotnych z adnotacją o pobraniu kaucji przez sieć Biedronka w ilości wskazanej na paragonie.

W ten sposób Biedronka chce skłonić klientów do bardziej ekologicznego podejścia. W zamian za butelkę klient otrzyma voucher o wartości kaucji. 

Kupon można wykorzystać na kolejne zakupy w dowolnym sklepie sieciówki. Na oficjalnej stronie Biedronka informuje, że bon jest ważny przez 100 dni.

Ile można zyskać? Jeżeli w koszyku zakupowym pojawi się 18 piw, to voucher będzie warty 9 zł.

Biedronka zachęca do zwrotu butelek

Jednak Namysłów i Warka Jasne Pełne to nie jedyne piwa, do których Biedronka dolicza kaucję. Portal superbiz.se.pl donosi, że w czerwcu Biedronka wprowadziła nowy regulamin zwrotu butelek, a katalog produktów uprawniających do vouchera jest obszerny.

Kaucja jest pobierana od wszystkich piw sprzedawanych w butelkach zwrotnych. Są to: Warka Classic, piwo Kasztelan niepasteryzowany, Harnaś, Carlsberg, Okocim, Grupa Żywiec, EB i Specjal. Jednak te trunki nie są tym razem objęte piwną promocją 18+2. 

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Maria Glinka

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych i studentka dziennikarstwa na UW. Pierwsze doświadczenia w branży dziennikarskiej zdobywała w stacji TVN i na portalu Euractiv. Wielbicielka filmów Alejandro Innaritu, reportaży książkowych i filmowych, zwłaszcza na temat polityki oraz społecznych problemów w wymiarze globalnym i lokalnym.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 02.04.2021. Napad na bankomat przy supermarkecie Tesco przy ul. Estrady. Do wyrwania bankomatu sprawcy uzyli koparki skradzionej z pobliskiej budowy.

Handel

Netto od listopada znacznie większe. Przejmie sklepy po Tesco

Czytaj więcej >
Podpis dokumentu

Handel

Jak ustrzec się przed kombinacjami deweloperów? Ekspert tłumaczy

Czytaj więcej >
materiały partnera

Handel

Zapowiedź Forum Rozwoju Branży Konopnej. Warszawa, 26 sierpnia

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 05.01.2019. n/z Kurier dorecza przesylke.

Handel

Artykuły zoologiczne z rekordową sprzedażą. Zwłaszcza przez internet

Czytaj więcej >
Nanushki, Lena i Tomek

Handel

Produkują i projektują wyłącznie w Polsce. Nanushki z nietypową metodą na sukces

Czytaj więcej >
DM Drogerie Markt wchodzą do Polski

Handel

DM drogerie wchodzą do Polski. Wiemy jak idą przygotowania [TYLKO U NAS]

Czytaj więcej >