Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Zgarnij kupon o wartości 50 zł od Biedronki. Jest kilka warunków
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 25.07.2023 12:38

Zgarnij kupon o wartości 50 zł od Biedronki. Jest kilka warunków

Biedronka i pieniądze
Domena publiczna

Sieć sklepów Biedronka zorganizowała ciekawą promocję z okazji obchodzonego 25 lipca Dnia Bezpiecznego Kierowcy oraz Dnia Świętego Krzysztofa, informuje Autokult.

Voucher o wartości 50 zł

Serwis podaje, że sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalną promocję dla kierowców aut elektrycznych i hybrydowych. Za zakupy powyżej 50 zł kierowcy otrzymają voucher o wartości 50 zł na doładowanie pojazdu z dostępnej pod sklepem ładowarki. Liczba voucherów jest ograniczona i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Już niebawem dodatkowe pieniądze otrzymają miliony seniorów. Premier Morawiecki podał termin wypłat

Promocja dotyczy dwóch sklepów

Promocja obowiązuje wyłącznie w dwóch sklepach, które zlokalizowane są przy ul. Sytej oraz Pałacowej w Warszawie i jest ograniczona czasowo - od 25 do 29 lipca. Skorzystanie z voucheru możliwe jest do 24 sierpnia na stacjach ładowania dostępnych pod tymi sklepami.

Wypłaty 300 plus już ruszyły. ZUS wymaga jednak wniosku.

Biedronka elektryfikuje swoje parkingi

Niedawno informowaliśmy, że do końca 2024 r. Biedronka będzie miała 600 punktów ładowania. Każdy będzie miał trzy gniazda i będzie dysponować maksymalną mocą od 100 do 120 kW. Sieć sklepów zapowiedziała, że jeszcze w tym roku powstanie 150 szybkich stacji ładowania pojazdów, zarówno w większych, jak i mniejszych miastach Polski.