Sztab WOŚP przy IV LO był największy w Rzeszowie
biznesinfo.pl
Autor Stanisław Węgrowski - 12 Stycznia 2020

Sztab WOŚP w Rzeszowie rozwiązany. Zaskakująca decyzja jego szefa

WOŚP stracił największy sztab w Rzeszowie. Największy sztab WOŚP w tym mieście został rozwiązany, a szef sztabu Sławomir Andres zrezygnował z pełnionej funkcji w obawie o swoje bezpieczeństwo.

WOŚP bez największego sztabu w Rzeszowie

Sztab przy IV Liceum Ogólnokształcącym był największy w Rzeszowie, a Sławomir Andres zarządzał nim od 20 lat. W zeszłym roku ten sztab WOŚP zebrał 159 tysięcy złotych. Niestety w tym roku został rozwiązany. Szef sztabu podjął decyzję o rezygnacji.

- Zrezygnowałem ze względu na wydarzenia z poprzedniego roku. Zabójstwo Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, bardzo mną wstrząsnęło - oświadczył szef sztabu WOŚP cytowany przez “Super Express". - Nie chcę, żeby przez atmosferę, która panuje wokół WOŚP, komuś innemu stała się krzywda - powiedział.

Szef sztabu nie wytrzymał

Poza tym byłego już kierownika dotknęła atmosfera “nagonki i szczucia” na WOŚP. Niestety nowy szef sztabu nie został wybrany. Sławomir Andres zapewnił jednak, że nadal będzie wspierał akcję WOŚP.

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na "zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej"

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News