Sztab WOŚP przy IV LO był największy w Rzeszowie
biznesinfo.pl
Autor Stanisław Węgrowski - 12 Stycznia 2020

Sztab WOŚP w Rzeszowie rozwiązany. Zaskakująca decyzja jego szefa

WOŚP stracił największy sztab w Rzeszowie. Największy sztab WOŚP w tym mieście został rozwiązany, a szef sztabu Sławomir Andres zrezygnował z pełnionej funkcji w obawie o swoje bezpieczeństwo.

WOŚP bez największego sztabu w Rzeszowie

Sztab przy IV Liceum Ogólnokształcącym był największy w Rzeszowie, a Sławomir Andres zarządzał nim od 20 lat. W zeszłym roku ten sztab WOŚP zebrał 159 tysięcy złotych. Niestety w tym roku został rozwiązany. Szef sztabu podjął decyzję o rezygnacji.

- Zrezygnowałem ze względu na wydarzenia z poprzedniego roku. Zabójstwo Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, bardzo mną wstrząsnęło - oświadczył szef sztabu WOŚP cytowany przez “Super Express". - Nie chcę, żeby przez atmosferę, która panuje wokół WOŚP, komuś innemu stała się krzywda - powiedział.

Szef sztabu nie wytrzymał

Poza tym byłego już kierownika dotknęła atmosfera “nagonki i szczucia” na WOŚP. Niestety nowy szef sztabu nie został wybrany. Sławomir Andres zapewnił jednak, że nadal będzie wspierał akcję WOŚP.

Po przekroczeniu konkretnych progów zmaleje twoja renta i emerytura. Lepiej ich nie przekraczajPo przekroczeniu konkretnych progów zmaleje twoja renta i emerytura. Lepiej ich nie przekraczajCzytaj dalej

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na "zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Pacjent wyskoczył z pędzącej karetki. Tragedia na jednej z polskich dróg
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News