Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > W Pepco już się zaczęło, ceny od 5 zł. Wyjątkowa oferta potrwa do połowy listopada
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 04.11.2023 12:57

W Pepco już się zaczęło, ceny od 5 zł. Wyjątkowa oferta potrwa do połowy listopada

pepco-sklep-ludzie-zakupy
ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

W czasach wysokiej inflacji duże sieci handlowe starają się zaoferować swoim klientom możliwie jak najbardziej atrakcyjne promocje. Choć dopiero co Polacy przygotowywali się do obchodów Dnia Wszystkich Świętych, w sklepach Pepco już pojawiła się oferta na święta Bożego Narodzenia. Do 15 listopada wiele produktów można nabyć w atrakcyjnych cenach.

Listopad 2023. Sklepy już gotowe na święta

Ten widok jest wszystkim dobrze znany – półki sklepowe uginające się od świątecznych dekoracji, choinkowych ozdób, zabawek, ubrań czy różnorakich przedmiotów, które można sprezentować swoim bliskim z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dla sektora handlowego nie ma znaczenia, że jest początek listopada – w wielu miejscach już teraz można skorzystać ze świątecznych promocji.

Wyliczyli, o ile mogą wzrosnąć rachunki za prąd. Bez pomocy państwa będzie ciężko Ważny podatek wzrośnie o ponad 20 proc. Skutki odczujemy na zakupach

Nowa gazetka w Pepco. Specjalne oferty do 15.11

Tak jest w przypadku sieci Pepco. Zapewne część klientów doceni możliwość stopniowego robienia zakupów i w efekcie uniknięcia przedświątecznej gonitwy po galeriach handlowych. Ci, którzy już teraz szukają drobnych podarunków dla swoich dzieci, wnuków czy chrześniaków, znajdą w Pepco zabawki i ubranka z uwielbianymi przez najmłodszych bohaterami Psiego Patrolu. Autko z postacią z popularnej bajki można zakupić już za 20 zł, figurkę do malowania za 45 zł, a zdalnie sterowany samochód z pilotem za 100 zł.

W ofercie są też bluzy, spodnie i koszulki w rozmiarze 104-134. Ceny produktów zaczynają się od 17 zł za bawełnianą chłopięcą koszulkę. Znajdzie się też coś dla młodszych dzieci, nawet tych kilku- i kilkunastu miesięcznych – za elegancki komplecik chłopięcy w rozmiarze 56-86 zapłacimy 45 zł. Nie brakuje też ubrań dla kobiet. Spodnie dresowe lub bluzę z kapturem można nabyć już po cenie 35 zł, to samo tyczy się dzianinowej czarnej sukienki w rozmiarach od 36 do 44.

W najnowszej gazetce Pepco znajdziemy też artykuły kuchenne, naczynia i ozdoby, które przydadzą się na świątecznym stole. Biały lub czerwony obrus ze złotą nitką o wymiarach 140x240 cm to wydatek w wys. 50 zł, szklany słoik o pojemności ponad 2 l z ozdobną przykrywką – 25 zł, zestaw 15 bombek z motywami Myszki Miki – 20 zł, komplet 24 foremek i 24 dekoracji na piku do muffinek – 6 zł, a zestaw 8 lub 9 wykrawaczy do ciastek – zaledwie 5 zł.

Właściciel Pepco ogłosił bankructwo. Jaka jest przyszłość sieci?

W wakacje informowaliśmy, że właściciel Pepco – spółka Steinhoff International – ogłosił bankructwo. Spółka była głównym udziałowcem sieci sklepów, posiadała 72 proc. akcji. Nie zagraża to jednak w żaden sposób ani samej sieci, ani jej klientom.

W niektórych sytuacjach spółki córki mogą być przeniesione do innej spółki w wyniku fuzji lub przejęcia, umożliwiając im kontynuację działalności pod nowym właścicielem – przekazał wówczas Grzegorz Dróżdż, analityk Contoxia Ltd., na łamach serwisu money.pl.