Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > T-Mobile

T-Mobile

Zakopane
29.06.2023 18:31 Protest górali przeciwko masztowi 5G. Zamieszanie w Zakopanem

W zimowej stolicy Polski trwa protest. Mieszkańcy Krzeptówek nie chcą postawienia masztu telefonii komórkowej w pobliżu ich domów i okupują działkę, gdzie maszt ma stanąć. Liczą tym samym, że inwestor zrezygnuje ze swoich planów.

użytkownik telefonu
20.03.2023 22:12 Operatorzy wyłączą sieć 3G na terenie Polski. Wiele telefonów przestanie działać

Polscy operatorzy komórkowi, w gronie których m.in. znaleźli się Orange, Play czy T-Mobile, zapowiedzieli wyłączenie swoich sieci 3G. Oznacza to, że starsze smartfony już niebawem nie będą mogły funkcjonować.

None
23.02.2023 11:27 Starsze telefony pójdą w odstawkę. Sieci telekomunikacyjne wprowadzają przełomowe zmiany

Polskie firmy telekomunikacyjne zaczynają wyłączanie sieci 3G, informuje „wyborcza.biz". Niektóre z nich już podjęły decyzję co do terminu, inne jeszcze się zastanawiają. Osoby posiadające starsze smartfony będą musiały je wymienić. 

biznes-info-640x433
22.03.2022 09:15 T-Mobile alarmuje klientów. Oszuści tylko czekają na ich nieuwagę

T-Mobile właśnie donosi o szeroko zakrojonej akcji oszustów, która ma na celu wyłudzenie danych od klientów popularnego operatora. Stosując atak phishingowy przestępcy przekonują, że za udział w ankiecie, w której klienci T-Mobile podadzą dane, mogą wygrać smartfona. Co więcej, presję na użytkowników sieci z różowym "T" w logo wywiera także stoper, który odmierza im czas na wykonanie akcji.

Pixabay/Semevent
27.06.2021 02:00 T-Mobile ma duży problem, jest furtka dla oszustów. Mogą przejąć twoje konto, wystarczy im ciąg liczb

W T-Mobile brakuje odpowiednich zabezpieczeń, aby zablokować wyrobienie duplikatu karty SIM przez oszustów. Wystarczy, że podadzą kilka podstawowych danych. Skradziony numer telefonu może być dopiero początkiem poważnych problemów.Z tego artykułu dowiesz się:Jak oszuści mogą przechwycić numer telefonu w T-MobileJakie są konsekwencje kradzieżyCo zrobić, aby im zapobiec

Alior Bank
04.09.2020 02:00 T-Mobile i Alior Bank kończą współpracę. Znana marka znika z rynku

Alior Bank oraz sieć T-Mobile ogłosiły zakończenie współpracy i zakończenie projektu telebanku. Oznacza to, że marka T-Mobile Usługi Bankowe zniknie z rynku. Co dalej z klientami i pieniędzmi zgromadzonymi na rachunkach bankowych? Przyglądamy się sprawie.