Przerwy w bankach czekają na klientów. Najlepiej już wypłacić gotówkę.
https://pixabay.com/tomekwalecki
Autor Kamila Jeziorska - 31 Lipca 2020

Klienci aż czterech banków muszą zabezpieczyć gotówkę. W weekend mogą nie dostać się do kont

Przerwy w bankach czekają na klientów w najbliższy (31.07. - 2.08.2020 r.) weekend. Kilka banków zaplanowało w tym czasie prace serwisowe, dlatego ich klienci mogą nie mieć możliwości płatności kartą oraz skorzystania z bankowości mobilnej.

Przerwy techniczne w kilku bankach

Przerwy techniczne czekają na klientów kilku banków. Jak podaje TVN24, przerwy mają wystąpić w Banku Pekao, mBanku, Banku BPS oraz T-Mobile Usługach Bankowych. Na klientów czekają utrudnienia związane z płatnością kartą oraz korzystaniem w usług bankowości mobilnej.

Przerwy w bankach obejmą głównie prace serwisowe. Pekao zapowiada, że w sobotę wieczorem od godz. 21:00 do niedzieli do godz. 2:00 klienci mogą mieć problem ze skorzystaniem z takich usług jak Pekao24, aplikacji PeoPay oraz usług maklerskich. Na podobny krok zdecydował się T-Mobile Usługi Bankowe, który w piątek od godz. 23:15 do soboty do godz. 1:30 wyłączy usługi swojego portalu.

Wjeżdżając na stację możesz się mocno zdenerwować. Większość paliw znowu do góryWjeżdżając na stację możesz się mocno zdenerwować. Większość paliw znowu do góryCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
2. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy
3. Wanda Traczyk-Stawska walczyła w Powstaniu, gdy miała zaledwie 17 lat. "Kiedy słyszę o podziałach w Polsce, jest mi okropnie smutno"

Przerwy w bankach przez cały weekend

Największą przerwę w banku będą mieli klienci mBanku, którzy z soboty na niedzielę w godz. 2:00 - 6:30 nie zapłacą kartą, nie wypłacą gotówki z bankomatu oraz nie skorzystają z wpłatomatu. Ponadto, nie zapłacą za zakupy w internecie w godz. 2:00 - 9:00 - podano w oficjalnym komunikacie. Co więcej, między godz. 2:00, a 9:00 klienci nie będą mogli skorzystać z usług bankowości elektronicznej, natomiast w godz. 1:30 - 9:30 nie będą mieli możliwości złożenia żadnego wniosku. mBank zapowiedział także, że aplikacja moblina będzie niedostępna od godz. 2:00 do 9:00.

Przerwę w banku zapowiedział także BPS, który w nocy z piątku na sobotę przeprowadzi prace serwisowe. System bankowości elektronicznej BPS będzie niedostępny od godz. 0:00 do godz. 2:00.

Rząd szykuje się do wydzielania konkretnych powiatów. Chce tak zapobiegać zarażeniomRząd szykuje się do wydzielania konkretnych powiatów. Chce tak zapobiegać zarażeniomCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski apeluje do wszystkich Polaków. Prosi o jedną rzecz, każdy musi się dostosować
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje wspaniały aktor, jego rodzina przekazała specjalną prośbę
  3. W jednej chwili wszystko znikło. Nic nie dało się zrobić. Mieszkańcy zachodniej Polski są zdruzgotani
  4. Szumowski już nie taki przekonany, co do wesel. Zakłada ograniczenia
  5. ZUS w końcu otwiera sanatoria, jednak nie dla wszystkich. Wiele osób będzie musiało zdobyć nowe skierowanie
  6. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
  7. Najbardziej tradycyjne ogórki kiszone z przepisu z 1895 r. pachną obłędnie. Wychodzą najlepsze na świecie dzięki kilku sekretnym krokom

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News