Trudny piątek dla klientów Alior Banku i T-Mobile
pixinio/Bicanski
Autor Radosław Święcki - 22 Maja 2020

Poważne problemy w dwóch dużych bankach. Klienci nie mogą zapłacić, a pieniądze i tak znikają z konta

Klienci Alior Banku skarżą się na problemy z płatnościami bezgotówkowymi. Informują o odrzuconych transakcjach i jednoczesnym pobraniu środków na rachunkach bankowych. Problemy dotknęły również klientów T-Mobile Usługi Bankowe.

Alior Bank i T-Mobile z problemami

To nie jest łatwy piątek dla klientów Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe. O problemach w bankach informuj serwis Bankier.pl. Klienci Alior Banku skarżą się na problemy z płatnościami bezgotówkowymi informując o odrzuconych transakcjach i jednoczesnym pobraniu środków na rachunkach bankowych.

Bank odniósł się do problemów na swoim profilu facebookowym. - Drodzy Klienci, obecnie występują problemy z autoryzacją płatności kartami. Pracujemy nad przywróceniem dostępności usług. W tym czasie zachęcamy do wykonywania transakcji BLIKIEM – pisze Alior Bank.

Największe miasta świata. Aż trudno wyobrazić sobie ich ogromNajwiększe miasta świata. Aż trudno wyobrazić sobie ich ogromCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Danuta Holecka dała prawdziwy popis podczas wywiadu z prezydentem w TVP. “Himalaje propagandy”

W licznych komentarzach zamieszczonych przez klientów banku pod postem pojawiła kwestia zwrotu pobranych środków. Alior Bank odniósł się do niej w następujący sposób.

– Pobrane środki powinny być zwrócone automatycznie do 14 dni kalendarzowych. Jeśli środki nie powrócą do salda dostępnego, wówczas można złożyć reklamację – pisze bank.

Problemy mają również klienci T-Mobile Usługi Bankowe. Portal przywołuje treść komunikatu zamieszczonego na stronie internetowej www.t-mobilebankowe.pl.

- Aktualnie mogą występować tymczasowe trudności z autoryzacją transakcji kartowych. Pracujemy nad przywróceniem dostępności usług. W tym czasie zachęcamy do płatności za pomocą BLIKA. Za utrudnienia przepraszamy – pisze T-Mobile Usługi Bankowe.

Usunięcie awarii w Alior Bank

Po godz. 18 w piątek Alior poinformował swoich klientów, że problemy zostały już usunięte.

Ogródki działkowe prawie za bezcen? Tanie działki w ROD czekają, trzeba tylko wiedzieć jak ich szukaćOgródki działkowe prawie za bezcen? Tanie działki w ROD czekają, trzeba tylko wiedzieć jak ich szukaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  2. Wczesne objawy raka piersi. Ich rozpoznanie może uratować życie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Nowe informacje ws. noszenia maseczek. Ściągniemy, ale nie wszędzie
Czarne owce używanych samochodów. Najgorsze auta, po których zakupie zaraz będziesz musiał odwiedzić serwisCzarne owce używanych samochodów. Najgorsze auta, po których zakupie zaraz będziesz musiał odwiedzić serwisCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News