BiznesINFO.pl > Biedronka

Biedronka

biedronka
20.12.2022 20:23 Spore podwyżki dla pracowników Biedronki. Tyle zarobią od stycznia 2023 roku

Od początku następnego roku, Biedronka szykuje podwyżki dla swoich pracowników. Otrzymają je pracownicy sklepów, jak i centrów dystrybucyjnych.Podwyżki będą w przedziale od 500 do 700 zł, w zależności od stanowiska oraz stażu pracy. Dostanie je około 60 000 osób."To kolejna podwyżka wynagrodzeń dla naszych pracowników. Mimo wymagającego okresu naznaczonego wysoką presją jako firma podejmujemy zdecydowane działania, by być pracodawcą pierwszego wyboru w Polsce, a praca w Biedronce to pewność stabilności - przekazał Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka.Dodał, że poprzez zwiększenie wynagrodzeń firma docenia zaangażowanie pracowników.

Biedronka EA
08.12.2022 13:03 Biedronka wprowadza nową usługę. W wybranych sklepach klienci mogą wypłacić gotówkę

Sieć Biedronka rozpoczęła pilotażowy program “Płać kartą i wypłacaj”. Z opcji cashbacku można skorzystać w wybranych sklepach sieci. Na razie jest ona dostępna tylko dla właścicieli kart płatniczych Mastercard.

biedronka
29.11.2022 14:45 Mandat za wzięcie żywności ze śmietnika Biedronki. Jest wyrok sądu

Chęć niemarnowania żywności skończyła się dla pani Eweliny mandatem w wys. 200 zł. Wszystko dlatego, że kilka miesięcy temu kobieta wyjęła z kontenera stojącego przy Biedronce kilka produktów, które były już wówczas niezdatne do sprzedaży, ale wciąż zdatne do spożycia. Sąd Rejonowy w Białymstoku uchylił wczoraj tę decyzję – czytamy w serwisie Bankier.pl.

sklep
10.11.2022 13:29 10 listopada Biedronka, Auchan i Netto otwarte dłużej. 11 listopada sklepy nieczynne

Dziś niektóre sklepy będą otwarte dłużej. Jutro, tj. 11 listopada, większość placówek handlowych będzie zamknięta.

zakupy
13.10.2022 17:50 Auchan zostawił w tyle Biedronkę i Lidla. Znamy najtańsze sieci sklepowe w Polsce

Biedronka i Lidl oferują produkty droższe niż Auchan, wynika z zestawienia sporządzonego przez ASM Sales Force Agency. Ceny we wrześniu wzrosły o 15 proc. w ujęciu rocznym, najtańsza okazała się francuska sieć Auchan. Chociaż ogólnie ceny w dużych sieciach handlowych wzrosły we wrześniu, to nie we wszystkich sklepach. Spadek cen względem sierpnia odnotowano w dwóch sieciach: Polomarket i Lidl.

Biedronka
06.08.2022 14:36 Biedronka rezygnuje z pomysłu otwarcia sklepów w niedzielę

W niedzielę 7 sierpnia Biedronka miała otworzyć swoje sklepy jako czytelnie. Sieć jednak wycofała się z tego pomysłu.

biedronka
04.08.2022 14:13 Biedronki będą otwarte w niedzielę. Ominą zakaz handlu

Biedronka ominie zakaz handlu. W najbliższą niedzielę 7 sierpnia otwarte ma być nawet kilkaset sklepów. Sklepy mają działać jako placówki medyczne.

EN 01418123 0602
20.07.2022 15:52 Biedronka zaczyna reglamentować cukier. Wszystko z powodu braków towaru

Biedronka zdecydowała się na reglamentację cukru z powodu braków towaru. Od dzisiaj nie kupisz go więcej niż 10 kg na jeden paragon. – W celu zapewnienia dostępności naszym klientom do jednego z podstawowych produktów, jakim jest cukier, zdecydowaliśmy się wprowadzić od 20 lipca 2022 r. limit sprzedaży tego produktu – do 10 kg na jeden paragon – przekazał portalowi wiadomoscihandlowe.pl przedstawiciel Biedronki Marcin Hadaj.

EN 01530480 0003
05.07.2022 14:56 Z Polski zniknie dyskont Mere. Powodem jego rosyjskie korzenie

Rosyjska sieć Mere, które miała stworzyć realną konkurencję dla tanich dyskontów, musi wycofać się z Polski. Rosyjski sklep spotkał się z falą krytyki po inwazji Kremla na Ukrainę. Wszystko wskazuje na to, że Mere nie zagości długo również na pozostałych rynkach krajów Unii Europejskiej. Informację o rozpoczęciu procesu wycofywania się Rosjan z polskiego rynku podał portal wiadomoscihandlowe.pl. Z 10 sklepów Mere zlokalizowanych w Polsce, do zamknięcia zaczęło przygotowywać się już 9, o czym świadczą informacje w mediach społecznościowych, gdzie sklepy zapraszają klientów na wyprzedaże, oferując jeszcze niższe ceny niż zwykle.

EN 01418123 0602
23.06.2022 15:42 Puste półki w sklepach, brakuje najpotrzebniejszych produktów spożywczych. Przygraniczne sklepy z problemami

Braki towarów na sklepowych półkach zaczynają coraz bardziej doskwierać mieszkańcom województwa podkarpackiego i lubelskiego. Szczególnie źle zaopatrzenie sklepów wygląda przy granicy z Ukrainą, gdzie brakuje nawet takich towarów jak sól i cukier. Problemy z brakami towarów pojawiają się przy granicy już od dłuższego czasu. Początkowo uznane przez klientów za chwilowe, nadal jednak trwają. Sklepy z kolei mówią o rzadszych niż wcześniej dostawach, pisze farmer.pl.

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
21.06.2022 20:10 Biedronka przywiezie produkty na samą plażę. W te wakacje sieć zaskoczy Polaków

Biedronka tego lata ruszy ze specjalnym projektem realizowanym wspólnie z Glovo, dzięki któremu do plażowiczów mają trafić produkty w 15 minut od zamówienia. To jednak nie jest jedyny pomysł Biedronki na zwiększenie sprzedaży w najbliższym sezonie wakacyjnym. Wszystko wskazuje na to, że już tego lata na wielu bałtyckich plażach możemy nie usłyszeć charakterystycznych rymowanek "ani wódka, ani wino nie zastąpią lodów bambino". Gorąca kukurydza i cieplutki bób będą również miały solidną konkurencję w postaci Biedronki, która wspólnie z Glovo wpadła na pomysł jak zaspokoić apetyty plażowiczów.

Biedronka
12.04.2022 16:01 Biedronka od dziś wprowadza “tarczę antyinflacyjną”. Kluczowe produkty mają mocno potanieć

Biedronka szokuje cenami. Od 12 kwietnia ceny 150 najczęściej kupowanych towarów chroni “tarcza inflacyjna Biedronki”. Poznajmy listę produktów. Głoszona strategia sieci Biedronka “ niskie ceny” realizowana jest w najbardziej potrzebnym czasie dla Polaków. Daje gwarancje, że ceny kupowanych produktów są najniższe na rynku. Dodatkowo te ceny nie zmienią się przez 2,5 miesiąca mimo galopującej inflacji. Jeśli klient znajdzie w konkurencyjnym sklepie ten sam produkt po niższej cenie, to Biedronka zobowiązuje się do zwrotu różnicy. Start programu jest promowany filmem, w którym występują zatrudnieni pracownicy Biedronki Działu Zakupów zapewniający o niezmienności cen. To ma być duży krok w kierunku zapewnienia stabilizacji cenowej, której potrzebują Polacy.

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
22.03.2022 09:31 Rusza wielka loteria Biedronki. Do wygrania 500 tys. zł na mieszkanie lub dom

Od poniedziałku, 7 lutego br., sieć Biedronka wystartowała z wielką loterią, w której pula nagród wynosi prawie 28 milionów złotych. 50 zwycięzców otrzyma po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Wygrać może każdy klient, który od 7 lutego do 16 kwietnia br. zrobi zakupy z aktywną kartą Moja Biedronka w jednym ze sklepów sieci za co najmniej 99 złotych. Nie każdy zakup uprawnia do wzięcia udziału w loterii. Podobnie jak w innych tego typu akcjach promocyjnych z kwoty zakupów uprawniającej do otrzymania losu wyłączone są napoje alkoholowe, w tym piwo oraz wyroby tytoniowe, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów komórkowych. Loteria rozpoczyna się w poniedziałek 7 lutego i potrwa do 16 kwietnia br. Dziennie na karcie Moja Biedronka można uzbierać maksymalnie 10 losów. Od poniedziałku do niedzieli można zdobywać losy, które biorą udział w losowaniu odbywającym się co tydzień, we wtorek, z wyjątkiem ostatniego losowania, które odbędzie się w środę. Co tydzień losowanych będzie 5 zwycięzców, którzy zyskają prawo do nagrody w postaci 500 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup domu lub mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Losowania nagród odbywają się w obecności i pod nadzorem Komisji, w biurze Organizatora przy ul. Dolnej 3 w Warszawie, przy użyciu urn.

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
22.03.2022 09:31 Biedronka zapowiedziała spore podwyżki. Wcześniej niż wszyscy się spodziewali

Sieć Biedronka przyspieszyła proces przeglądu wynagrodzeń i podwyższyła pensje pracownikom centrali, biur regionów oraz centrum usług wspólnych. Poinformował dyskont w komunikacie.Wcześniej proces przeglądu wynagrodzeń odbywał się co roku w kwietniu, ale w tym roku został przyspieszony i podwyżki zostały wypłacone kolejnej dużej grupie pracowników wraz ze styczniowymi wynagrodzeniami. Jak podała sieć w komunikacie, "dobre wyniki firmy osiągnięte w wymagających czasach były głównym powodem przyspieszenia procesu podwyżkowego", który odbywa się zwykle w kwietniu. "Podwyżką objętych zostało prawie 3000 pracowników, a Biedronka przeznaczy na ten cel ponad 20 milionów złotych w skali roku". – Doceniając wspólny wysiłek i ogromne zaangażowanie wszystkich pracowników w tym trudnym, naznaczonym wysoką inflacją, a wciąż pandemicznym 2021 roku, postanowiliśmy przyspieszyć coroczny przegląd wynagrodzeń, by nasi pracownicy otrzymali wyższe pensje kilka miesięcy wcześniej niż zwykle. Chcemy w ten sposób docenić ich determinację oraz przyczynić się do ich poczucia stabilności w trwającym dalej wymagającym okresie – Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka .

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
22.03.2022 09:31 Biedronka dokonała strategicznego manewru cenowego. Lidl też długo nie czekał

Już we wtorek od 1 lutego ma zacząć obowiązywać niższy VAT na żywność, co spowoduje obniżki cen od 2 do 3 tys. produktów. Niektóre sieci zdecydowały się jednak wprowadzić obniżki już od jutra. Wśród nich jest Biedronka i Lidl. Ciągły wzrost inflacji zmusił rząd do reakcji, co skutkuje obniżką VAT na większość produktów podstawowych potrzeb z 5 proc. do zera. W ten sposób Polacy mają mniej odczuć skutki podnoszących się cen.

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
22.03.2022 09:31 Biedronka podnosi ceny i się tłumaczy

Biedronka jest uznawana za jeden z najtańszych dyskontów spożywczych, jednak ostatnio bardzo negatywnie zaskoczyła swoich klientów i podwyższyła ceny w swoich sklepach. Sieć tłumaczy się ze swojego postępowania.24 stycznia Biedronka podniosła ceny wielu produktów spożywczych. W przypadku niektórych produktów podwyżki wyniosły nawet kilkanaście procent. O 17 proc. zdrożał chleb tostowy maślany (kosztował 2,99 zł, nowa cena to 3,49 zł), a olej rzepakowy (1 l) Kujawski o 10 proc. (9,99 zł - 10,99 zł).– Realia rynkowe doprowadziły do sytuacji, w której zmiany cen niektórych produktów stały się nieuniknione – poinformowało biuro prasowe Biedronki, odnosząc się do informacji na temat rosnących cen w jej sklepach. Sieć podkreśla, że mimo to nadal zachowuje konkurencyjność w porównaniu z ofertami innych.– Regularne zmiany cen w cyklach tygodniowych są normalną praktyką w handlu detalicznym, tym bardziej na początku roku. Żyjąc w dobie rosnącej inflacji, prowadziliśmy dłuższe niż zwykle negocjacje z wszystkimi naszymi dostawcami, aby zmiany cen wynikające z drastycznych wzrostów kosztów surowców, energii, transportu oraz akcyzy były jak najmniej odczuwalne dla naszych klientów – podkreślił w komunikacie Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
22.03.2022 09:29 Biedronka już zapowiedziała podwyżki. Kasjer zarobi znacznie więcej

Biedronka szykuje podwyżki dla swoich pracowników już od przyszłego roku, wynika z ustaleń "Rzeczpospolitej". Wzrost wynagrodzeń w przypadku sieci należącej do Jerónimo Martins jest o tyle ważny, że wymusi zmiany na całym rynku. Biedronka szykuje podwyżki dla swoich pracowników, chociaż sieć nie podała jeszcze szczegółów dotyczących kwot. Biorąc jednak pod uwagę inflację i trudniejszą pracę związaną z pandemią, zarobki w portugalskiej sieci mogą znacznie urosnąć.

biedronka-sklep-promocja-biznesinfo (1)
22.03.2022 09:29 Biedronka wraca ze Swojakami. Od jutra można nabyć je w sklepach sieci

Biedronka zaskoczyła klientów, a już szczególnie tych szalejących za maskotkami, które można nabyć zbierając naklejki. Od 6 do 8 grudnia Biedronka udostępni kolejną partię maskotek z Gangu Swojaków.Maskotki z Gangu Swojaków będzie można dostać za darmo, o ile zdecydujemy się na zakupy powyżej 99 zł.

biedronka-sklep-promocja-biznesinfo
22.03.2022 09:29 Biedronka już jutro szykuje ogromne promocje. Klienci się ucieszą

Biedronka ogłosiła promocje, jakie wyszykowała dla klientów od poniedziałku. Sieć zachęca licznymi produktami w obniżonych cenach, które udostępniła w swojej gazetce. Fani słodyczy na pewno pobiegną na półki po czekoladę E. Wedel. Jeżeli zdecydujemy się wziąć 3 opakowania dowolnych czekolad, za jedną sztukę zapłacimy tylko 2,29 zł. Aby skorzystać z oferty musimy jednak posiadać kartę "Moja Biedronka". Jeżeli brakuje nam środków czystości, to do Biedronki możemy wybrać się po proszek do prania Persil, wystarczający na 52 prania. Za produkt zapłacimy 24,99 zł. W specjalnej promocji będą w nadchodzącym tygodniu także wędliny firmy Krakus. Produkty polskiej firmy wędliniarskiej dostępne mają być w ofercie 2+1. Oznacza to, że przy zakupie dwóch sztuk, trzeci najtańszy produkt otrzymamy gratis. W specjalnej promocji portugalska sieć będzie miała także dostępne cytrusy. Za 2 kg pomarańczy zapłacimy jedynie 3,99 zł - informuje gazetka Biedronki. To jednak nie koniec promocji Biedronki, w sklepach znajdziemy też liczne przeceny mięs i nabiału. Oferta potrwa do końca tygodnia lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
22.03.2022 09:29 Salmonella w Biedronce. Dyskont wycofuje popularny produkt

Właściciel sieci Biedronka wycofuje z obrotu partię filetów z piersi kurczaka. W produkcie wykryto obecność bakterii Salmonella Enteritidis. Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu partii świeżych filetów z piersi kurczaka. Ostrzeżenie dotyczy jednej partii fileta z piersi kurczaka marki Kraina Mięs. Produkt został wyprodukowany dla spółki Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka. Jak wynika z komunikatu GIS, spółka zablokowała już sprzedaż produktu i wycofuje go z obrotu.Obecność bakterii wykryto w produkcie: Świeży filet z piersi kurczaka MAP, o numerze partii: 793921 i terminie przydatności do spożycia: 01.12.2021.– Mięso drobiowe jest przeznaczone do spożycia po obróbce cieplnej, co minimalizuje ryzyko zakażenia w tym przypadku, jednak ryzyko przeniesienia bakterii z mięsa na inne powierzchnie, niewystarczająca temperatura lub zbyt krótki czas obróbki może prowadzić do zakażenia człowieka i wystąpienia salmonellozy – przekazali przedstawiciele Inspektoratu.

biedronka-sklep-promocja-biznesinfo (1)
22.03.2022 09:29 Biedronka zaskoczy swoich klientów. Niektóre produkty nawet za darmo

Biedronka wystartowała z nowymi promocjami, za zakup niektórych produktów można otrzymać zwrot w równowartości ich wartości. Z promocji klienci mogą skorzystać 26 listopada.Posiadacze karty Moja Biedronka, będą mogli skorzystać z licznych obniżek cen, a za zakup ekspresu do kawy Delta, klienci dostaną vouchery równe jego wartości. Kupując dowolny ekspres do kawy Delta Q Biedronka wyda bon zakupowy. Przykładowo płacąc za ekspress 299 zł klient otrzyma 3 vouchery o wartości 2x100 zł i 1x 99 zł. Vouchery będzie można wykorzystać do 12 grudnia 2021 r.Biedronka przygotowała także promocje, gdzie jeden produkt otrzymamy gratis. Tak się stanie jeśli kupimy jedno opakowanie pieluch Dada, drugie otrzymamy gratis. Analogiczna sytuacja jest w momencie, kiedy kupujemy produkty marki Air Wick.W promocji na 26 listopada są również specjalne ceny:świeży filet z piersi kurczaka za 8,99 złproszek do prania E za 27,99,herbata czarna Lipton Yellow Label za 9,95Kapsułki do prania Ariel All in 1 PODS za 24,99A wszystkie warzywa i grzyby w puszkach i słoikach są przecenione o połowę ceny.

vegetables-g4219b53e1 1920
22.03.2022 09:28 Biedronka i Lidl będą miały sporą konkurencję, powstanie państwowa sieć sklepów

Rząd planuje stworzyć państwową sieć sklepów spożywczych, która będzie w stanie zawalczyć w Polsce z wielkimi koncernami. Dzięki niej klienci mieliby płacić mniej, a rolnicy zarabiać więcej. Pierwsze informacje o powstaniu państwowej sieci sklepów pojawiły się pod koniec maja tego roku. Holding spożywczy powinien zacząć działać już w przyszłym roku.– Holding spożywczy powinien rozpocząć swoją działalność, polegającą na łamaniu monopolu i zmów cenowych, jeszcze przed sezonem owoców miękkich w 2022 roku – poinformował w niedzielę wicepremier i minister rolnictwa Henryk Kowalczyk. Szefowie resortów rolnictwa i aktywów państwowych Henryk Kowalczyk i Jacek Sasin podpisali w miniony piątek umowę o współpracy między oboma ministerstwami przy tworzeniu holdingu spożywczego. – Mam nadzieję, że po przejściu pełnej ścieżki legislacyjnej i prawnej ten holding, jeśli zostanie zarejestrowany, mam nadzieję, że jeszcze przed sezonem owoców miękkich będzie mógł łamać monopol i zmowy cenowe – podkreślił na antenie TVP1 Kowalczyk. Niedawno Sejm uchwalił odpowiednią ustawę, która pozwoli przekazać aktywa Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) na rzecz tworzenia holdingu spożywczego. Rząd tworząc sieć sklepów, chce stworzyć silny państwowo podmiot - polską grupę spożywczą.

biedronka-sklep-promocja-biznesinfo (1)
22.03.2022 09:28 Biedronka kusi klientów niskimi cenami. Jednak już za chwilę ulubione promocje się kończą

Biedronka stale walczy o klienta na polskim rynku. Kusi licznymi promocjami, które skutecznie przyciągają na zakupy do popularnego dyskontu. Lubiane promocje już niedługo dobiegną końca.Niedawno Biedronka wprowadziła promocję, w której sprzedawała masło za połowę ceny. Masło Extra Polskie można teraz kupić taniej. Gdy przy kasie okaże się kartę Moja Biedronka, to klient otrzyma voucher w wysokości 50 proc. ceny na następne zakupy. Limit dzienny to trzy opakowania na kartę. Jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka, kl. A, rozmiar M, 30 sztuk bez karty Moja Biedronka takie opakowanie kosztuje 15,99 zł. Po okazaniu jej przy kasie zapłacimy trzy złote mniej. Taka promocja obowiązywać będzie jednie w piątek (19 listopada) i sobotę (20 listopada).

biedronka-sklep-promocja-biznesinfo
22.03.2022 09:28 Biedronka wróciła z kultową już promocją. Zainteresowanie będzie ogromne

Fani promocji na piwo w Biedronce będą mieli okazję do radości. 6 listopada wraca jedna z najbardziej popularnych ofert sieci. Wśród oferowanych marek są także piwa bezalkoholowe. Biedronka postanowiła przywrócić jedną z najbardziej popularnych promocji na piwa. Przy zakupie 12 butelek, kolejne 12 klienci otrzymają gratis. Akcja dyskontu obejmuje piwa marki Carlsberg, Corona, Karmi, Heineken, Hopfe, Łomża i Somersby. Piwa można mieszać dowolnie, zatem nie trzeba kupować 24 takich samych butelek trunku. Decydując się na taki wariant, nie zapłacimy za 12 najtańszych produktów. – Wystarczy przyjść w sobotę do sklepu Biedronka, mieć kartę Moja Biedronka, włożyć do koszyka 24 butelki piwa marek biorących udział w akcji (nie zaszkodzi też zrobić większe zakupy, np. owoce i warzywa, które należy spożywać regularnie) i… już. Piwa można mieszać dowolnie spośród wszystkich objętych promocją. 12 najtańszych będzie za darmo – czytamy w komunikacie biura prasowego Biedronki. Promocja będzie dostępna w sklepach Biedronka 6 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Pieniądze-banknoty-200-biznesinfo (1)
22.03.2022 09:27 Auchan, Biedronka i Kaufland rozdają przedświąteczne benefity. Pracownicy dostaną nawet 1200 zł

Auchan ogłosił, że w tym roku znacznie zwiększy dodatki świąteczne dla swoich pracowników. Średnio dodatki we francuskiej sieci mają wynieść 1200 zł. Prezenty zapowiedzieli też przedstawiciele wielu innych sieci, m. in. Biedronka i Kaufland. Pracownicy sieci mogą liczyć na różne formy pomocy. Będą to paczki dla dzieci, nadpłacone bony czy premie.

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
22.03.2022 09:27 Biedronka nie otworzy sklepów w niedzielę przed Wszystkimi Świętymi

Biedronka nie otworzy swoich sklepów w niedzielę 31 października, na dzień przed Dniem Wszystkich Świętych. Sieć napisała list do pracowników.Biedronka przekazała, że "wyjątkowo" w niedzielę 31 października wszystkie jej sklepy w Polsce będą zamknięte. W liście do pracowników sieć przekazała informację o wolnej niedzieli.– W Biedronce rozumiemy, jak istotnym dla Polaków świętem jest Dzień Wszystkich Świętych przypadający 1 listopada. To dzień, który spędzamy z naszymi bliskimi, odwiedzając miejsca spoczynku krewnych i poświęcając czas na chwilę refleksji - wskazała sieć w liście do pracowników. – Mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy nasi pracownicy będą mogli spokojnie dotrzeć do swoich domów i spędzić ten ważny czas z najbliższymi – podkreśliła sieć.Portal widomościhandlowe.pl przypomina, że, już ponad 1000 sklepów dyskontowej sieci działa w niedziele "niehandlowe". A zatem w praktyce niemal co trzecia placówka Biedronki czynna jest codziennie. Sklepy korzystają ze statusu placówki pocztowej, który uprawnia do legalnej działalności w niedziele pomimo obowiązywania ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele.

EN 01486648 0001
22.03.2022 09:26 Biedronka wyszykowała 7,5 mln zł na bony dla klientów. Skorzysta aż 500 tys. osób

Biedronka została zobowiązana przez UOKiK do przeprowadzenia wśród klientów edukacji w kwestii praw konsumenta. Sieć musiała też przygotować bony o łącznej wartości 7,5 mln zł. Decyzją UOKiK Biedronka przygotowała specjalne szkolenia dotyczące praw konsumenta, aby lepiej uświadomić swoich klientów. Początek akcji miał miejsce wczoraj.

Biedronka
22.03.2022 09:26 Biedronka otwiera część sklepów w niedzielę. Pracownicy zapowiadają bunt

Biedronka za sprawą współpracy z Pocztą Polską otworzy część swoich placówek w niedzielę. Nie podoba się to politykom partii rządzącej, ale też pracownikom sieci, którzy przygotowali specjalną petycję w tej sprawie.Z tego artykułu dowiesz się:Część sklepów Biedronki może prowadzić działalność w niedzielęDlaczego krytycznie podchodzą do tego pracownicy sieciCzy dojdzie do zaostrzenia zakazu handlu w niedzielę