Tanie mieszkania Warszawa
Pikist/DMCA
Autor Oktawian Góral - 11 Września 2020

Tanie mieszkania w Warszawie i Radomiu. Wojsko ogłasza przetargi w mazowieckim, jest z czego wybierać

Tanie mieszkania w województwie mazowieckim? Tak i to nawet w samej Warszawie! Agencja Mienia Wojskowego po raz kolejny ogłasza przetarg na sprzedaż i najem nieruchomości. Dostępnych jest wiele naprawdę atrakcyjnych ofert.

Tanie mieszkanie w Warszawie to nie oksymoron. Dzięki ofertom przetargowym Agencji Mienia Wojskowego można zdobyć lokale za bezcen. W przetargach wystawiono wiele lokali użytkowych, mieszkań, ale także parkingów czy gruntów pod zabudowę. Sprawdzamy co ma do zaoferowania mieszkańcom województwa mazowieckiego AMW.

Przetargi na tanie mieszkania

Nim nasz optymizm na widok cen mieszkań sięgnie zenitu warto wiedzieć jak działają przetargi AMW. Otóż cena ofertowa jest ceną wywoławczą, a każdy uczestnik przetargu może przebić naszą propozycję oferując wyższą kwotę. Ponadto niezależnie od wskazanej przez nas kwoty musimy wpłacić wadium. Wynosi ono od 5 proc. do 20 proc. ceny wywoławczej. W przypadku, gdy to nasza oferta będzie najlepsza, wadium jest zaliczane jako pierwsza wpłata. Jeżeli ktoś przebije naszą ofertę, wadium jest zwracane.

Wpłaconą kwotę możemy stracić w przypadku, gdy wygramy przetarg, ale „rozmyślimy się” i nie podpiszemy finalnej umowy nabycia lub wynajęcia nieruchomości. W pozostałych przypadkach nasze pieniądze są bezpieczne, wszak trafiają do wojska.

13. emerytura wywołuje spore problemy. Wielu seniorów chcąc otrzymać pomoc musi przedstawić oświadczenie13. emerytura wywołuje spore problemy. Wielu seniorów chcąc otrzymać pomoc musi przedstawić oświadczenieCzytaj dalej

Tanie mieszkania Radom

Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła przetargi na lokale w całym województwie mazowieckim. Pośród atrakcyjnych lokali i działek na uwagę zasługują te położone w Radomiu. Co ma do zaoferowania AMW w drugim co do wielkości mieście województwa mazowieckiego? Do nabycia są miejsca postojowe oraz lokale użytkowe, a ceny wywoławcze zaczynają się już od... 80 zł.


AMW chce wynająć 3 miejsca postojowe o powierzchni około 15 m.kw. Są one położone w Radomiu, przy ulicy Królowej Jadwigi 21. Cena wywoławcza za jedno miejsce to zaledwie 80 zł.
W Radomiu znaleźć możemy także wielofunkcyjny lokal, który ma charakter zarówno mieszkaniowy, jak i usługowo-handlowy czy biurowy. Mieści się on przy ulicy Jana III Sobieskiego. Na sprzedaż jest mieszkanie o powierzchni aż 85 mkw., a cena wywoławcza to jest nie 90 tys. złotych, a więc nieco ponad 1000 zł za mkw. Okazja jest niesamowita, bowiem przeciętna cena za metr w tym mieście to ponad 4 tys. złotych.

Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 złWchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 zł

Tanie mieszkania w Warszawie

Tanie lokale i to w Warszawie? Tak, to możliwe. AMW ma do zbycia w stolicy ogromne ilości nieruchomości. Kupić lub wynająć można lokale użytkowe oraz miejsca postojowe. Ceny są niesamowicie atrakcyjne i kształtują się znacząco poniżej wartości rynkowej.

Parkingi i garaże:
AMW oferuje atrakcyjny najem garaży i miejsc postojowych. Okazja jest fenomenalna i wie o tym każdy, kto próbował znaleźć wolne miejsce parkingowe na warszawskich osiedlach. Gdzie i za ile możemy pozostawić nasze auta? Od 100 złotych do wynajęcia są dwa miejsca postojowe przy ul Płatnerskiej w Rembertowie, od 160 zł zaparkujemy na Frontowej. 150 zł wynosi cena wywoławcza prawie 20-metrowego garażu w Wesołej, przy Pl. Wojska Polskiego. Potrzebujemy miejsca bliżej Centrum? Od 134 zł wynająć można postój na Elektoralnej na Woli. Dla mieszkańców północnych dzielnic przygotowano liczne miejsca przy ul. Skarbka z Gór, gdzie ceny zaczynają się od 200 zł za miejsce postojowe.

30 września wejdzie w życie nowe prawo. Na zakupach możesz się nieźle zdziwić30 września wejdzie w życie nowe prawo. Na zakupach możesz się nieźle zdziwićCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 zł
2. Afera mięsna w Biedronce. Para natychmiast zgłosiła sprawę, gdy odkryła, co znajduje się w opakowaniu

Lokale użytkowe:
Najem miejsca pod prowadzenie biznesu w Warszawie nie musi oznaczać astronomicznych sum. AMW chętnie wynajmie lokale użytkowe położone w naprawdę atrakcyjnych lokalizacjach. Co można nająć w Warszawie? W cenie 7700 zł wystawiono 128-metrowy lokal użytkowy położony przy ul. Puławskiej 23/25, za 4000 zł do wzięcia jest 90-metrowa nieruchomość przy Al. Niepodległości, a za 310 zł 27-metrowy lokal położony przy ul. Ogrodowej nieopodal ruchliwego ronda Kercelak. AMW ma do zaoferowania także atrakcyjne lokale w samym Centrum stolicy. Ceny są zabawnie niskie, bo np. za 22-metrowy lokal przy Brackiej należy zapłacić jedynie 2080 zł czynszu.

Przetargi są dostępne na stronie Agencji Mienia Wojskowego. Opisane są tam szczegółowe zasady uczestnictwa, a także opisano krok po kroku procedurę przetargową.

Rozchwytywany, cenny produkt z Biedronki. Ruszył nawet czarny rynek, ludzie robią wszystko, żeby go dostaćRozchwytywany, cenny produkt z Biedronki. Ruszył nawet czarny rynek, ludzie robią wszystko, żeby go dostaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Kubica wraca do Formuły 1. Przekazał informację, na którą czekali wszyscy
  2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami
  3. Problematyczny dochód seniora i 13. emerytura. Wielu seniorów chcąc otrzymać pomoc musi przedstawić oświadczenie
  4. ING o słonym rachunku dla Polaków. Jedynym sposobem na uniknięcie jest szybki zwrot
  5. 30 września wejdzie w życie nowe prawo. Na zakupach możesz się nieźle zdziwić
  6. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 złWchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 złCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News