Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Produkty w Lidlu za półdarmo. Klienci muszą spieszyć się do sklepów
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 19.06.2024 17:11

Produkty w Lidlu za półdarmo. Klienci muszą spieszyć się do sklepów

Lidl
Fot. redakcja serwisu

Wśród wielu ofert Lidla, ta zdecydowanie rzuca się w oczy. Hitowa wyprzedaż powraca, klienci będą wniebowzięci. Na zakupy będą mieć jednak niewiele czasu — akcja z nowej gazetki potrwa tylko jeden dzień!

Tylko w ten piątek w Lidlu

Niskie ceny i akcje promocyjne to dla klientów Lidla żadna nowość. Sieć jednak co kilka dni zaskakuje swoich gości nowymi okazjami — a taka jak w tym tygodniu nie zdarza się często. Tylko w ten piątek, 21 czerwca, wiele produktów kupimy za 1 grosz! To już kolejna odsłona popularnej wyprzedaży lodów. Z najniższej możliwej ceny skorzystamy kupując lody i desery mrożone marki Oreo, Milka, Lion, Kit Kat, Kaktus, Daim, Świderki, a także Ballino. W czasie zakupów klienci muszą jednak spełnić jeden warunek.
 

Wydał 5 zł, a zgarnie fortunę. Wielka wygrana w Lotto

Wyjątkowa oferta Lidla — warunki

Jak można się łatwo domyślić, 1 grosz nie jest ceną oficjalną. Aby skorzystać z tej oferty, w czasie wizyty w Lidlu, klienci będą musieli kupić co najmniej dwa produkty z działu objętego wyprzedażą. Tak więc kupując dwa lody, za jeden, tańszy, zapłacimy tylko 1 grosz. Mimo wszystko, taka oferta na pewno przyciągnie do Lidla tłumy klientów. Akcja obejmuje rożki, lody na patyku, a także lody-kanapki. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy sieć organizuje taką wyprzedaż, a ta zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem.
 

Taniej w Lidlu kupimy nie tylko lody

To rzecz jasna nie jedyna oferta, z jakiej klienci Lidla skorzystają w tym tygodniu. Również w piątek — i tylko w piątek — będziemy mieli okazję zgarnąć 10 zł rabatu przy zakupach za minimum 100 zł. Wystarczy, że aktywujemy odpowiedni kupon w aplikacji Lidl Plus. W ramach Promo Piątku w Lidlu, klienci sklepu kupią również schab wieprzowy w wyjątkowej cenie, bo za jedyne 9,99 zł za kilogram! A od czwartku do soboty trwa również wyprzedaż masła ekstra, Mlekovita, które kupimy aż 44% taniej przy zakupie trzech sztuk, oraz soków Solevite — za te zapłacimy mniej w ramach akcji 2+1 gratis.
 

Tagi: Lidl sklep Ceny