Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Powraca kultowy przysmak z lat 90. Klienci będą zachwyceni
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 23.04.2024 11:26

Powraca kultowy przysmak z lat 90. Klienci będą zachwyceni

lodówka
Fot. canva.com/Erik Mclean, Pexels

Fantastyczne wieści dla wielu klientów. Na polski rynek powraca kultowy produkt z końca lat 90., który cieszył się ogromną popularnością wśród Polaków. Portal Spożywczy postanowił sprawdzić, czy w jego smaku nic się nie zmieniło. O jaki produkt konkretnie chodzi?

Kultowy produkt powraca na polski rynek

Pod koniec lat 90. ogromną popularnością wśród Polaków cieszył się krem Snickers. Wraz z upływem czasu klienci przestali sięgać po ten produkt, co spowodowało, że zniknął ze sklepowych półek. Fani kultowego smarowidła powinni wiedzieć, że firma Quest Food ogłosiła teraz powrót kremu w nowej, nieco zmienionej odsłonie. Oprócz tego, na rynku pojawiły się również inne nowości, takie jak napój mleczny Mars, Snack mix Snickers czy kawa mrożona Mocha Latte Mars. 

Wielu emerytów będzie miało powód do radości. Jeszcze jedna wypłata z ZUS w kwietniu

Wiadomo, gdzie można kupić kultowy krem

Portal Spożywczy poinformował, że fani kultowego kremu mogą znaleźć ten produkt w sklepach Dealz. Krem Snickers jest sprzedawany w cenie około 16 złotych. Jak na razie, możemy znaleźć go tylko w tej jednej sieci handlowej. Dystrybutor w rozmowie z serwisem wyznał jednak, że zainteresowanie tym produktem jest dość spore i prowadzone są już rozmowy zarówno z dużymi sieciami, jak i małymi sklepami.

Warto dodać, że produkt sprzedawany w latach 90. słynął z czerwonej nakrętki, której zabrakło w nowej odsłonie kultowego kremu. Czy jego smak pozostał taki sam? Portal Spożywczy rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Zobacz także: Produkty kultowej marki w Biedronce. Sieć sprzedaje je za grosze

Czy uwielbiany produkt w nowej odsłonie smakuje tak samo?

Portal Spożywczy podkreśla, że różnice są zauważalne nie tylko w wyglądzie produktu. Serwis podaje, że w kremie nie ma orzeszków ziemnych oraz warstwy karmelu, co sprawia, że krem Snickers w nowej odsłonie nie jest taki, jak ten sprzedawany w latach 90. Portal rozwiewa wątpliwości i jednoznacznie odpowiada, że smak tego produktu nie jest dokładnie taki sam, jak kiedyś. 

Czy nowy Krem Snickers smakuje tak samo (lub chociaż podobnie) jak słynny oryginał z czerwoną nakrętką? Cóż, choć smak jest kwestią gustu, a mgliste wspomnienia sprzed dwóch dekad siłą rzeczy nie mogą być precyzyjnym kryterium oceny, to uczciwa odpowiedź na tak postawione pytanie brzmi po prostu: nie - podaje Portal Spożywczy.