Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Jedzenie

Jedzenie

lodówka
23.04.2024 11:26 Powraca kultowy przysmak z lat 90. Klienci będą zachwyceni

Fantastyczne wieści dla wielu klientów. Na polski rynek powraca kultowy produkt z końca lat 90., który cieszył się ogromną popularnością wśród Polaków. Portal Spożywczy postanowił sprawdzić, czy w jego smaku nic się nie zmieniło. O jaki produkt konkretnie chodzi?

None
04.04.2024 19:09 Popeyes z limitowaną wersją słynnej kanapki i aplikacją mobilną. “Czytamy wszystkie komentarze”

Popeyes oficjalnie ogłosił, że udostępnia klientom aplikację mobilną do ułatwienia składania zamówień. Przy okazji wprowadził do oferty limitowaną edycję swojej słynnej kanapki z kurczakiem - Supreme Chicken Sandwich. Z aplikacją kanapka dostępna jest bez kolejek.

McDonald's
16.03.2024 10:41 Awaria w McDonald's. Problemy zgłaszano na całym świecie

Ogromna awaria w McDonald’s. Lokale na całym świecie zamykały się z powodu problemów z systemem informatycznym. Niektóre placówki zdecydowały się na ręczne zapisywanie zamówień. - Wszystkie restauracje podłączone są do tej samej globalnej sieci - tłumaczył jeden z właścicieli kilku restauracji McDonald’s.

Magda Gessler
08.03.2024 19:21 Magda Gessler szaleje z drożyzną. Jajka na Wielkanoc kosztują majątek

Magda Gessler to słynna restauratorka, którą znają niemal wszyscy Polacy. Gwiazda jest właścicielką kilku lokali, a jeden z nich to “U Fukiera”. Ostatnio pojawiła się tam oferta potraw na zbliżającą się Wielkanoc. Jeśli ktoś planuje z niej skorzystać, to powinien przygotować niemałą sumę pieniędzy. Ceny są bowiem nieprawdopodobnie wysokie. 

Restauracja McDonald's
11.01.2024 14:45 Do McDonald's powraca kultowa promocja. Klienci restauracji będą wniebowzięci

McDonald's to bardzo znana i lubiana restauracja, która słynie z serowania frytek i burgerów. Mamy fantastyczne wieści dla tych, którzy są jej fanami. Powraca bowiem kultowa promocja, dzięki której będzie można zamówić jedzenie w niższych, atrakcyjnych cenach. Przedstawiamy szczegóły. 

screen YouTube
30.11.2023 23:06 Poszedł na jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu. "Kompletnie odjechana stawka"

Popularny youtuber postanowił wybrać się na jarmark bożonarodzeniowy we Wrocławiu i zjadł kilka kultowych przysmaków takich jak chociażby pajda chleba ze smalcem czy szaszłyki. Mężczyzna podzielił się cenami, które tam obowiązują. - Kompletnie odjechana stawka - skomentował.

Jarmark Bożonarodzeniowy
29.11.2023 15:17 Kupił dwa kawałki smażonego sera na jarmarku we Wrocławiu i pokazał paragon. W sieci zawrzało

Ceny na jarmarkach bożonarodzeniowych nie należą do najniższych. Przekonał się o tym pewien znany tiktoker, który postanowił spróbować na wrocławskim jarmarku smażonego sera. Wszystko zrelacjonował, a także zdradził, ile wydał. W komentarzach zawrzało.

Burger, restauracja McDonald's
04.11.2023 22:38 Burger Drwala powraca. Lepiej przygotujcie portfele, będzie dużo drożej

Serwis pysznosci.pl podaje, że uwielbiany przez wielu Polaków burger już wkrótce ponownie zawita do oferty amerykańskiej sieci fast food. Będzie jednak dużo drożej.

Wycofane płatki, ostrzeżenie
03.08.2023 19:20 Popularne płatki wycofane ze sprzedaży. "Mogą stanowić ryzyko dla zdrowia"

Popularne płatki żytnie firmy Lubella zostały wycofane z obrotu. Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie, że "produkty te mogą stanowić podwyższone ryzyko dla zdrowia konsumenta". Żywność zawiera akryloamid, który prawdopodobnie jest rakotwórczy. GIS podał szczegóły na temat partii, których nie należy konsumować.

None
22.03.2023 17:25 Pierwsze restauracje w Polsce wprowadziły potrawy z robakami. W ofercie burgery i pizza

Wśród ostatnich dyskusji polskiej sceny politycznej na temat jadalnych robaków (który notabene napędziła Rosja) trzy warszawskie restauracje postanowiły wprowadzić owady do swojej oferty. Są to pierwsze takie punkty w Polsce, gdzie można spróbować owadów mącznika młynarki.

Najdroższa pizza w Polsce
14.02.2023 19:46 Najdroższa pizza w Polsce. Popularny twórca ocenił, czy warto

Popularny tiktoker MrKryha przeprowadził test najdroższej pizzy w Polsce. Miejscem testu była redzka pizzeria Casa di Paolo. Twórca ocenił również, czy było warto.W restauracji Casa di Paolo w Redzie jedna z pozycji jest przygotowywana na specjalne zamówienie. Jej koszt wynosi 799 złotych.

Tortex wciąż na fali
19.06.2021 02:00 Keczup Tortex wciąż uwielbiany przez Polaków. Firma jednak nie ma już polskiego kapitału

Keczup Tortex był hitem lat 90' i do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Nie wszyscy wiedzą, że od 20 lat nie jest już w polskich rękach. Z tego artykułu dowiesz się:Kiedy powstał keczup TortexW czyje ręce trafił keczup 20 lat temuJak sprzedaje się dziś ten produkt

Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 05.15.2021. Luzowanie obostrzen po trzecie fali koronawirusa. Od 15 maja branza gastronomiczna moze przyjmowac klientow w ogrodkach restauracyjnych. N/z Rynek Starego Miasta
08.06.2021 02:00 Knajpy odbijają sobie lockdown. Podwyżki po kilka złotych na daniu

Podwyżki cen w restauracjach to nie jest zły sen, a rzeczywistość. Knajpy po trzeciej fali pandemii chcą odbić sobie straty i wykorzystują do tego klientów. Ci mówią wprost: cena wyższa, a jedzenia mniej.Z tego artykułu dowiesz się:Jakie dania uległy podwyżkomIle wynoszą podwyżki poszczególnych dań

Wsród nowych obostrzeń rozważana jest godzina policyjna
29.05.2021 02:00 GIS wycofuje z rynku pieprz. Zawierał salmonellę

Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) informuje o wykryciu salmonelli w jednej partii pieprzu naturalnego mielonego. Jeśli masz go w domu, natychmiast się go pozbądź.Z tego artykułu dowiesz się:GIS informuje o wykryciu salmonelli w jednej partii pieprzuO który pieprz konkretnie chodziCo grozi po spożyciu produktu

asparagus-2169305 640
21.05.2021 02:00 Komu przysługuje posiłek regeneracyjny?

Pracodawca ma obowiązek zapewnić nieodpłatny posiłek i napój regeneracyjny pracownikom zatrudnionym w warunkach szczególnie uciążliwych. Obowiązujące przepisy regulują kto i na jakich warunkach jest do tego uprawniony, a także jakie formalności muszą zostać spełnione.