Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Nie zapłacisz przez internet, nie zrobisz przelewu. Bank wydał komunikat
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 07.06.2024 11:24

Nie zapłacisz przez internet, nie zrobisz przelewu. Bank wydał komunikat

bankomat, mężczyzna
Fot. materiały własne

Utrudnienia w dużym banku. Klienci muszą przygotować się na czasową przerwę w działaniu części funkcji oferowanych przez ING Bank Śląski. Bank opublikował oficjalny komunikat o utrudnieniach przewidzianych na najbliższy weekend. Na liście banków planujących prace serwisowe znajduje się jeszcze jedna pozycja.

Prace serwisowe w banku w weekend

Prace serwisowe i przerwa techniczna w bankach nie ominą nas w weekend 8-9 czerwca. Klienci ING Banku Śląskiego otrzymali specjalny komunikat dotyczący utrudnień.

ING Bank Śląski czasowo zawiesi niektóre ze swoich usług. Weekendowa przerwa w banku zaplanowana została na noc z soboty 8 czerwca na niedzielę 9 czerwca. Prace serwisowe trwać mają od 00:30 do 04:30. Przelewy lepiej zaplanować na wcześniejszą, bądź późniejszą godzinę.

Zmiana w dodatku do emerytury. Pieniądze mogą trafić do wszystkich seniorów

ING Bank Śląski wydał komunikat dla klientów

W najbliższą noc z soboty na niedzielę, 8/9 czerwca, w godzinach od 00:30 do 04:30, będziemy prowadzić prace serwisowe. W tym czasie nie będzie można wysyłać ani odbierać przelewu ekspresowego Express Elixir i przelewu na telefon BLIK między bankami - wyjaśnia ING Bank Śląski w specjalnym komunikacie do klientów.

ZOBACZ: Wniosek o bon energetyczny bez wychodzenia z domu. Można dostać nawet 1200 zł

Bank podkreśla jednak, że przelewy ekspresowe BlueCash oraz przelewy standardowe nie zostaną zakłócone z racji planowanej przerwy technicznej. Niemniej ING Bank Śląski apeluje do klientów do wcześniejszego przygotowania się do utrudnień.

Jeśli możesz zrób przelew poza godzinami niedostępności lub skorzystaj z innej metody płatności. Przepraszamy za utrudnienia - czytamy w wiadomości banku.

Utrudnienia w banku w weekend

Nie tylko ING Bank Śląski planuje przerwę techniczną w weekend 8-9 czerwca. Klienci Toyota Bank otrzymali jednoznaczny komunikat na temat utrudnień z racji prac serwisowych.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 08.06.2024 r. w godzinach 15:00 – 19:00 odbędą się planowane prace serwisowe w infrastrukturze technicznej banku - przekazał bank swoim klientom.

ZOBACZ: Nowa opłata ma zastąpić abonament RTV. Wiadomo już, ile ma wynosić

Na czas trwania prac serwisowych klienci będą mieli problem z dostępem do Systemu Bankowości elektronicznej, wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności, a także autoryzacji płatności kartowych i Automatycznego Serwisu Telefonicznego.

Zrzut ekranu 2024-06-7 o 10.38.18.jpg
Bank informuje o przerwie technicznej. Fot. screen Toyota Bank