BiznesINFO.pl
Lidlomix wraca na półki Lidla

Wikipedia/By © Donald Trung Quoc Don (Chữ Hán: 徵國單), CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77558351

Lidlomix znów na półkach. Sprzęt kuchenny, który warto mieć w domu

22 Marca 2021

Autor tekstu:

Maria Glinka

Lildomix to robot kuchenny od Lidla, który cieszy się ogromną popularnością. Dobre wiadomości dla wszystkich miłośników gotowania – urządzenie ponownie wróciło do oferty dyskontu. Do zakupu zdecydowanie zachęca cena, która jest dużo niższa niż konku

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie funkcje ma robot kuchenny Lidla

  • Ile kosztuje Lidlomix

  • Ile trzeba zapłacić za Thermomix

Lidlomix ponownie w sprzedaży. Gotowanie nigdy nie było prostsze

Lidlomix podbił serca Polaków kilka miesięcy temu. Ten wyjątkowy sprzęt można było kupić jeszcze niedawno na oficjalnej stronie sieci handlowej Lidl, ale szybko się wyprzedał. Z uwagi na ogromne zainteresowanie dyskont postanowił po raz kolejny rzucić na półki hitowy produkt.

Lidlomix to popularne określenie robota kuchennego Monsieur Cuisine Connect. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które ułatwia przygotowywanie posiłków, również tych bardziej skomplikowanych.

Fakt donosi, że Lidlomix posiada 10 różnych funkcji. Przy użyciu robota można gotować, smażyć, blendować, gotować na parze, ubijać, miksować, ważyć, siekać i mieszać. Co więcej, robot posiada ostrza o biegu lewo-prawo, dzięki którym można przygotowywać wiele różnych potraw.

Lidlomix jest wyposażony w duży zbiornik wykonany ze stali szlachetnej o pojemności 4,5 l. Pojemnik posiada szpatułki, nasadki do mieszania i ubijania i wkładki z ostrzami. Do kompletu są także nasadki do gotowania na parze oraz pokrywki z otworem do napełniania.

Do wyboru są trzy automatyczne programy, dzięki którym można ugniatać, smażyć i gotować na parze. Lidlomix to dobre urządzenie do ważenia zarówno warzyw, jak i mięsa. Przyda się z pewnością każdemu, kto lubi eksperymentować w kuchni.

Jak korzystać z robota kuchennego? Lidlomix jest wyposażony w dotykowy wyświetlacz z programami do wyboru. Każdy, kto poszukuje nowinek kulinarnych może skorzystać także z opcji „cooking pilot”. Jest to dodatkowe narzędzie z proponowanymi przepisami i instrukcją przygotowania. Dzięki temu można przyrządzić nową potrawę krok po kroku pod nadzorem robota kuchennego.

Urządzenie jest wyposażone także pokrętło do ustawiania szybkości mielenia, siekania, ugniatania i mielenia. Dużym uznaniem wśród użytkowników cieszy się funkcja Turbo, która pozwala na uzyskanie gładkiego cukru pudru w zaledwie kilka sekund. Lidlomix poradzi sobie także z przygotowaniem smoothie czy zupy krem. Ogromnym atutem urządzenia jest funkcja łączenia z WiFI, dzięki czemu Lidlomix pobiera nowe przepisy i samodzielnie aktualizuje oprogramowanie.

Lidlomix kusi ceną

Tym, co może zachęcać do zakupu robota kuchennego w Lidlu, jest przede wszystkim jego cena. Portal komputerswiat.pl podaje, że Lidlomix można kupić za 1699 zł w sklepach stacjonarnych. Urządzenie pojawiło się na sklepowych półkach w poniedziałek 22 marca 2021 r. Lidlomix jest dostępny również na stronie internetowej dyskontu, jednak tam jego cena jest o 200 zł wyższa - 1899 zł.

Dla porównania cena popularnego Thermomixa TM6 to obecnie ponad 5 tys. zł. Co więcej, oryginalnego robota kuchennego nie można kupić bezpośrednio w sklepie - każdy zainteresowany nabyciem urządzenia musi najpierw umówić się z przedstawicielem handlowym.

Na forach internetowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat lidlowego robota kuchennego. Portal noizz.pl donosi, że liczba maksymalnych obrotów na minutę jest dwukrotnie mniejsza niż w Thermomixie, a mimo tego Lidlomix i tak doskonale radzi sobie z rozdrabnianiem najtwardszych produktów. Co więcej, ma większy kielich, co jest dużym ułatwieniem, gdy gotujemy dla większej liczby osób.

Tagi:

Maria GlinkaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych i studentka dziennikarstwa na UW. Pierwsze doświadczenia w branży dziennikarskiej zdobywała w stacji TVN i na portalu Euractiv. Wielbicielka filmów Alejandro Innaritu, reportaży książkowych i filmowych, zwłaszcza na temat polityki oraz społecznych problemów w wymiarze globalnym i lokalnym.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Zakupy

Handel

Nowelizacja ustawy o prawach konsumenta. Konieczność podawania ceny przed obniżką

Czytaj więcej >
pixabay, jarmoluk

Handel

H&M zwolni 1500 pracowników. Firma zaoszczędzi w ten sposób 190 mln dolarów

Czytaj więcej >
Zakaz sprzedaży alkoholu w Polsce. Biskupi naciskają.

Handel

Producenci alkoholi zwiększają produkcję. Szykują się na podwyżkę akcyzy

Czytaj więcej >
Biedronka

Handel

Mandat za wzięcie żywności ze śmietnika Biedronki. Jest wyrok sądu

Czytaj więcej >

Handel

Polska będzie handlować z Katarem nie tylko LNG

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Handel

Nadchodzące święta będą drogie. Prezenty jednak muszą być

Czytaj więcej >