Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Niewielu o niej wie, a korzyści są ogromne
Irmina Jach
Irmina Jach 17.10.2023 16:03

Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję. Niewielu o niej wie, a korzyści są ogromne

Karta Moja Biedronka
Goniec.pl

Biedronka znów zaskakuje klientów. Jeśli robisz zakupy w tej sieci dyskontów, z pewnością posiadasz kartę Moja Biedronka. Większość osób nie miała pojęcia, że posiada ona ukrytą funkcję, która może pomóc zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Żeby skorzystać ze świetnych okazji, wystarczy tylko kilka kliknięć.

Biedronka ma niespodziankę dla klientów

Biedronka od wielu lat pozostaje jedną z najpopularniejszych sieci w Polsce. Mimo to wciąż musi konkurować z Lidlem i Dino. Sklepy prześcigają się w oferowaniu klientom coraz ciekawszych ofert. Nowa gazetka zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami. Niewielu klientów podejrzewało jednak, jakie korzyści może przynieść im karta Moja Biedronka.

Płacisz za zakupy w sklepie kartą? Nigdy nie odpowiadaj na to pytanie

Biedronka kusi okazjami. Wystarczy zainstalować aplikację

Biedronka nie mówi głośno, że żeby w pełni cieszyć się korzyściami wynikającymi z posiadania karty Moja Biedronka, należy zainstalować na swoim telefonie aplikację. Znajdziemy w niej m.in. „shakeomat”, czyli zabawę polegającą na potrząsaniu smartfonem, by wylosować dzienne oferty na losowe produkty.

Nie musimy się martwić o to, że ich nie wykorzystamy. Jeśli regularnie korzystamy z aplikacji, którą oferuje Biedronka, dyskont zaoferuje nam zakupy dostosowane do naszych preferencji i miejsca zamieszkania. Aplikacja pozwala nam też zrezygnować z fizycznej karty Moja Biedronka i skanować podczas zakupów kod QR.

Biedronka pozwala zaoszczędzić. Wszystko dzięki karcie Moja Biedronka

Biedronka umożliwia posiadaczom karty Moja Biedronka dzielenie korzyści z innymi osobami. To właśnie ta funkcja pozostaje tajemnicą dla wielu klientów. Maksymalnie z jednej karty mogą korzystać dwie osoby. Warto pamiętać, że różny asortyment to różne możliwości, dlatego warto dzielić kartę szczególnie z osobą, która robi zakupy w innym sklepie Biedronka. Co zrobić, żeby skorzystać z tej funkcji?

  1. Włącz panel główny aplikacji i wybrać zlokalizowaną w prawym dolnym rogu ikonkę trzech kropek „Więcej”.
  2. Otwórz zakładkę „Profil”.
  3. Wybierz opcję „Wspólne Konto Moja Biedronka”.
  4. Zaproś znajomego, wprowadzając jego numer telefonu.
  5. Zatwierdź swoją decyzję przyciskiem „Wyślij”.

EN_01448022_0116.jpg

Tagi: Biedronka