BiznesINFO.pl
Ile zarabia się w Rosssmannie

fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 25.10.2019. n/z Logo sieci Rossmann.

Ile zarabia się w Rossmannie? Najpopularniejsza w Polsce drogeria wręcza nie tylko gotówkę

14 Maja 2020

Autor tekstu:

Przemysław Terlecki

Ile zarabia się w Rossmannie - pytanie to niewątpliwie zastanawia wielu klientów popularnej drogerii. Każdego dnia tysiące Polaków kupuje w niemieckiej sieci, co przekłada się na sukces podmiotu. Czy jednak Rossmann pozwala uszczknąć choć trochę z tego to

Ile zarabia się w Rossmannie? Takie pytanie zdecydowanie może przyjść do głowy, gdy miniemy podczas przechadzki po mieście kolejny sklep Rossmanna. Sukces sieciówki w Polsce to niewątpliwie ogromne zyski. Ale czy z tych zysków dostaje się cokolwiek pracownikom? Sprawdziliśmy to i już wiemy, ile zarabia się w Rossmannie.

Kopalnią wiedzy na temat warunków zatrudnienia w drogeriach Rossmann są portale, które zbierają opinie o stanowiskach pracy i pracodawcach. Mowa tutaj chociażby o portalu absolvent.pl. Spośród 18 opinii średnia ocena drogerii Rossmann uplasowała się na poziomie 3,5/5. Pracownicy wskazują, że gotówka to jedno, dodatki to drugie, ale praca w sieci nie jest dla każdego.

Nie tylko "ile zarabia się w Rossmannie", ale także "jak się pracuje w Rossmannie?"


Jak wskazują w opiniach na absolvent.pl, sporym problemem dla wielu nowych ludzi są warunki zatrudnienia. Dokładniej mowa o godzinach pracy. Niejedna z opinii wskazuje, że grafik pracy jest bardzo nieelastyczny, a nierzadko wymagane jest stawianie się w nocy w Rossmannie i rozpakowywanie dostaw. Podobnie jest z pracą w weekendy, kiedy spory ruch wymaga większej liczby personelu, a i praca fizyczna może niektórym dać się mocniej we znaki.

Jednak nie brak również opinii, że osoby chętne do pracy zdecydowanie znajdą w Rossmannie swoje miejsce. Szeregowa kasjerka jest w stanie awansować, chociażby na asystentkę kierownika. Inne pozytywy to wypłata, która na koncie zawsze jest na czas. Pracownice - czy byłe, czy obecne - wskazują zgodnie, że atmosfera w pracy w większości przypadków nie pozostawia nic do życzenia.

Ile zarabia się w Rossmannie?

No dobrze, ale ile zarabia się w Rossmannie? Wśród opinii nie brak informacji o tym, że zarobki w drogerii Rossmann są naprawdę godziwe. Jak bardzo? Najświeższy wpis na absolvent.pl (06.05.2020) wskazuje na kwotę 19,50 zł na godzinę, co autor wpisu podsumowuje jako szczególnie satysfakcjonujące studentów.

Ile zarabia się w Rossmannie - dodatki do wypłaty

Poza płacą w postaci gotówki pracownicy drogerii Rossmann mogą liczyć także na inne benefity. Ci wskazują, przede wszystkim na pakiety medyczne i sportowe. Mało? W opiniach przewijają się także informacje o prywatnym ubezpieczeniu każdego pracownika, a także zniżkach na produkty w sklepie. Ta druga z informacji z pewnością przyciągnie uwagę wszelkich fanów kosmetyków.

Tagi:

wypłatapraca

Przemysław TerleckiAutor

Wydawca Biznesinfo. Dziennikarz z wykształcenia i z zamiłowania. Baczny obserwator polityki, nocnego nieba, a także rozwoju rynku piw kraftowych. Z mediami związany od lat, zwykle zaangażowany w komentowanie świata polityki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Czas pracy w Polsce bije na głowę liczbę godzin przepracowanych np. przez Niemców

Praca

Minister zdradza kto dostanie pracę przy budowie polskiej elektrowni atomowej

Czytaj więcej >
FLickr/Olgierd Rudak

Praca

ZUS kontroluje L4. Wiele osób straci zasiłki

Czytaj więcej >

Praca

Kreatywna inwestycja w kreatywny sektor

Czytaj więcej >
Bezrobocie w Polsce

Praca

Bezrobocie w Polsce. Najnowsze dane. Komentarz premiera Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wypowiedzenie umowy zlecenia – terminy, przepisy

Praca

Spółka Agora planuje zwolnienia grupowe. Pracę ma stracić prawie 6 procent pracowników

Czytaj więcej >
Praca zdalna wkrótce stałym elementem Kodeksu pracy?

Praca

Praca zdalna dla rodziców dzieci do 4 roku życia. W niektórych przypadkach pracodawca będzie mógł odmówić

Czytaj więcej >