Ile zarabia się w Rosssmannie
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 25.10.2019. n/z Logo sieci Rossmann.
Autor Przemysław Terlecki - 14 Maja 2020

Ile zarabia się w Rossmannie? Najpopularniejsza w Polsce drogeria wręcza nie tylko gotówkę

Ile zarabia się w Rossmannie - pytanie to niewątpliwie zastanawia wielu klientów popularnej drogerii. Każdego dnia tysiące Polaków kupuje w niemieckiej sieci, co przekłada się na sukces podmiotu. Czy jednak Rossmann pozwala uszczknąć choć trochę z tego tortu pracownikom? Okazuje się, że tak. A co więcej - wynagradza ich nie tylko w gotówce.

Ile zarabia się w Rossmannie? Takie pytanie zdecydowanie może przyjść do głowy, gdy miniemy podczas przechadzki po mieście kolejny sklep Rossmanna. Sukces sieciówki w Polsce to niewątpliwie ogromne zyski. Ale czy z tych zysków dostaje się cokolwiek pracownikom? Sprawdziliśmy to i już wiemy, ile zarabia się w Rossmannie.

Kopalnią wiedzy na temat warunków zatrudnienia w drogeriach Rossmann są portale, które zbierają opinie o stanowiskach pracy i pracodawcach. Mowa tutaj chociażby o portalu absolvent.pl. Spośród 18 opinii średnia ocena drogerii Rossmann uplasowała się na poziomie 3,5/5. Pracownicy wskazują, że gotówka to jedno, dodatki to drugie, ale praca w sieci nie jest dla każdego.

Kiedy będzie można już organizować wesela? Minister zdrowia o obostrzeniachKiedy będzie można już organizować wesela? Minister zdrowia o obostrzeniachCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kiedy będzie można już organizować wesela? Minister zdrowia o obostrzeniach
2. Tej nocy może być niebezpiecznie, lepiej zachować szczególną ostrożność. Instytut wydał właśnie komunikat

Nie tylko "ile zarabia się w Rossmannie", ale także "jak się pracuje w Rossmannie?"

Jak wskazują w opiniach na absolvent.pl, sporym problemem dla wielu nowych ludzi są warunki zatrudnienia. Dokładniej mowa o godzinach pracy. Niejedna z opinii wskazuje, że grafik pracy jest bardzo nieelastyczny, a nierzadko wymagane jest stawianie się w nocy w Rossmannie i rozpakowywanie dostaw. Podobnie jest z pracą w weekendy, kiedy spory ruch wymaga większej liczby personelu, a i praca fizyczna może niektórym dać się mocniej we znaki.

Jednak nie brak również opinii, że osoby chętne do pracy zdecydowanie znajdą w Rossmannie swoje miejsce. Szeregowa kasjerka jest w stanie awansować, chociażby na asystentkę kierownika. Inne pozytywy to wypłata, która na koncie zawsze jest na czas. Pracownice - czy byłe, czy obecne - wskazują zgodnie, że atmosfera w pracy w większości przypadków nie pozostawia nic do życzenia.

Ile zarabia się w Rossmannie?

No dobrze, ale ile zarabia się w Rossmannie? Wśród opinii nie brak informacji o tym, że zarobki w drogerii Rossmann są naprawdę godziwe. Jak bardzo? Najświeższy wpis na absolvent.pl (06.05.2020) wskazuje na kwotę 19,50 zł na godzinę, co autor wpisu podsumowuje jako szczególnie satysfakcjonujące studentów.

Ile zarabia się w Rossmannie - dodatki do wypłaty

Poza płacą w postaci gotówki pracownicy drogerii Rossmann mogą liczyć także na inne benefity. Ci wskazują, przede wszystkim na pakiety medyczne i sportowe. Mało? W opiniach przewijają się także informacje o prywatnym ubezpieczeniu każdego pracownika, a także zniżkach na produkty w sklepie. Ta druga z informacji z pewnością przyciągnie uwagę wszelkich fanów kosmetyków.

GW: Zarząd TVP chce wydać 18 mln zł na nagrody dla siebie. Z zysku, którego nie byłoGW: Zarząd TVP chce wydać 18 mln zł na nagrody dla siebie. Z zysku, którego nie byłoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jutro rząd zniesie kolejne obostrzenia. RMF FM podało jakie. Świetna wiadomość
  2. Pracownik wysypiska śmieci dokonał przerażającego odkrycia. Ktoś pozostawił tam zwłoki malutkiego dziecka
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Szpital zaatakowany, nie żyje 13 osób, również noworodki i pielęgniarki. Porażająca wiadomość ze świata
Nie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećNie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News