Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Ekspercka debata Forum Prawo dla Rozwoju #Law4Growth. Jaki będzie wpływ nowych przepisów na samorządy?
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 05.04.2024 16:47

Ekspercka debata Forum Prawo dla Rozwoju #Law4Growth. Jaki będzie wpływ nowych przepisów na samorządy?

None
fot. materiały prasowe

Już we wtorek 9 kwietnia o godz. 14 w Centrum Prasowym PAP (ul. Bracka 6/8 w Warszawie) odbędzie się debata  “Wpływ systemu kaucyjnego na samorządowy system gospodarowania odpadami”. Organizatorem wydarzenia jest Forum Prawo dla Rozwoju #Law4Growth. 

Czym jest Forum Prawo dla Rozwoju #Law4Growth?

Forum Prawo dla Rozwoju #Law4Growth to inicjatywa, która o swojej misji pisze w następujący sposób: “Celem Forum jest inicjowanie zmian w prawie, które służą interesowi państwa, rozwojowi gospodarczemu i dobru wspólnemu jego obywateli”. Dyrektorem programowym organizacji jest doktor nauk politycznych i wykładowca akademicki, Konrad Hennig.

Wśród eskpertów Forum znajdują się między innymi: doktor nauk ekonomicznych Henryk Siodmiok, profesor Arkadiusz Adamczyk czy doktor Jakub Pietkiewicz. 

Debata już we wtorek

Debata, która odbędzie się we wtorek 9 kwietnia nosi tytuł “Wpływ systemu kaucyjnego na samorządowy system gospodarowania odpadami”. Zostanie poświęcona wpływowi jaki będzie miało wejściew życie nowych przepisów o systemie kaucyjnym na funkcjonowanie samorządów. Wydarzenie poprowadzi Daniel Czyżewski, analityk ds. energii i klimatu. 

Uczestnikami debaty będą:

Anita Sowińska - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska
Maciej Kiełbus - Związek Miast Polskich
Leszek Swietalski- Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej 
Karol Wójcik– Izba Branży Komunalnej
Krzysztof Gruszczyński - Polska Izba Gospodarki Odpadami

Na wydarzenie można się zarejestrować za pośrednictwem strony internetowej Centrum Prasowego PAP.