Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Do Action powrócił kultowy produkt. Trzeba się pospieszyć, klienci o niego walczą
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 06.01.2024 20:19

Do Action powrócił kultowy produkt. Trzeba się pospieszyć, klienci o niego walczą

Sklep Action
ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

Sieć sklepów Action w ostatnich latach cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Możemy kupić tam przeróżne produkty, a ostatnio do sprzedaży powróciła kultowa rzecz, która do tej pory była bardzo trudno dostępna. 

Action zyskuje coraz większą popularność

Pierwszy sklep sieci Action pojawił się w naszym kraju w październiku 2017 roku i został otwarty w Lesznie. Już dwa lata później na terenie Polski firma miała 30 sklepów. Możemy kupić tam przeróżne rzeczy, takie jak słodycze, słone przekąski, produkty do domu i dla zwierząt, akcesoria samochodowe, a nawet detergenty i kosmetyki.

Zobacz także: Ile pieniędzy wypada dać na urodzinowy prezent? Taka kwota powinna znaleźć się w kopercie

Będą nagrody finansowe dla małżeństw? Tyle ma wynieść jednorazowe świadczenie

Kultowy produkt powrócił do Action

Sieć sklepów Action słynie także z tego, że możemy kupić tam różnego rodzaju gadżety. Na pierwszy rzut oka są one zupełnie zbędne w życiu codziennym, ale jednak dają wiele frajdy. Zwykle także nie kosztują za wiele, więc znaleźć na nie środki w naszym budżecie. Dokładnie tak samo jest z pewnym produktem, który właśnie powrócił do sprzedaży. O tym gadżecie było jakiś czas temu bardzo głośno, więc i tym razem może zniknąć z półek w tempie ekspresowym. 

Kultowa lampa znów w Action

Mowa o kultowej lampie, która dostępna była w sprzedaży już jakiś czas temu. Jednak zrobiło się o niej głośno i w trybie ekspresowym zniknęła z półek. Lampa ma kilka różnych trybów i możemy ustawić zarówno zwykłe ciepłe światło, jak i kolorowe. 

Dostaniemy ją w cenie 79 złotych, ale należy się pospieszyć. Produkt może nie być dostępny we wszystkich sklepach, ale także może zniknąć tak szybko, jak się pojawił. 

Tagi: Zakupy