Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Czym jest arbitraż giełdowy i dlaczego warto go mieć w swoim portfelu inwestycyjnym?
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 13.04.2021 02:00

Czym jest arbitraż giełdowy i dlaczego warto go mieć w swoim portfelu inwestycyjnym?

arbitraż giełdowy
arbitraż giełdowy

Arbitraż to technika inwestycyjna  od wielu lat jest powszechnie stosowana na giełdach. Arbitraż giełdowy polega na zakupie danego dobra na jednej giełdzie, a następnie odsprzedaży go z zyskiem na innej. Zarobkiem jest różnica wynikająca z kursów kupna-sprzedaży. Program Kings of Investment to zautomatyzowany system do zawierania transakcji arbitrażowych umożliwiający czerpanie korzyści ze zmienności cen na rynkach kryptowalut. Ile można zarobić dzięki takiej automatyzacji? Nawet do kilku procent miesięcznie z inwestycji!

Jak działa zautomatyzowany arbitraż giełdowy?

Wykorzystywany w programie Kings of Investment w pełni zautomatyzowany system skanuje ponad dwadzieścia giełd kryptowalut jednocześnie w poszukiwaniu par kryptowalutowych, na których można zarobić. Zaawansowana i opatentowana technologia firmy Arbivest Sp. z o.o. pozwala uczestnikom programu dołączyć do rosnącej społeczności inwestorów korzystających z wysokich zysków i prawie zerowego ryzyka.

System wykorzystuje zaawansowane algorytmy do skanowania wielu giełd jednocześnie, błyskawicznie reagując na zmiany zachodzące na rynku, wszystko to po to, by uzyskać najwyższy możliwy zwrot z inwestycji, jednocześnie zmniejszając ryzyko do poziomu bliskiego zeru. 

W arbitrażu giełdowym ryzyko jest bliskie zeru

Przed każdą transakcją system dokonuje oceny spreadu, czyli różnicy między ceną kupna i sprzedaży, na różnych giełdach walut cyfrowych w celu znalezienia najniższej ceny, po której można kupić, a następnie najwyższej ceny, po której można sprzedać dany walor tak, aby inwestor mógł osiągnąć najwyższy możliwy zysk z transakcji. Jeśli po odjęciu wszystkich kosztów transakcji suma nadal pozostaje dodatnia, system dokonuje operacji kupna-sprzedaży, a nadwyżka księgowana jest na koncie klienta. Jeśli system wykryje, że opłaty transakcyjne przewyższają całość transakcji, system nie autoryzuje operacji. Jest to jeden z mechanizmów zabezpieczających przed utratą kapitału.

Przychody i koszty programu Kings of Investment

Program dzięki swojej pełnej automatyzacji może pochwalić się ponadprzeciętnymi wynikami. Program działa przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, a więc wykorzystuje on dosłownie każdą możliwą okazję do zarabiania, dlatego system potrafi wygenerować nawet kilka procent miesięcznie (w zależności od wielkości inwestycji jest to do 6% miesięcznie). Pod koniec każdego pełnego miesiąca inwestor otrzymuje bilans swojego konta i podejmuje decyzje co robić, czy zostawić pieniądze na następny miesiąc, czy wypłacić całość zawartości konta. 

Inwestor może czerpać zyski z inwestycji w dwojaki sposób. Może albo stale wypłacać miesięczny zarobek jako dywidenda, traktując w ten sposób taki dochód jako uzupełnienie swojego budżetu, może także zostawić całość zarobionych pieniędzy na następny miesiąc i powiększać swój dochód za pomocą procentu składanego.

Koszty transakcji w programie Kings of Investment to 20% wartości transakcji, nie jest to duża kwota, zważając na fakt, że inwestor nie ponosi praktycznie żadnego ryzyka podczas transakcji. Nie musi także poświęcać zbytnio czasu i uwagi na cały proces weryfikacji poszczególnych transakcji, gdyż system robi to za niego.

Program Kings of Investment - podsumowanie

Szacuje się, że obecnie na rynkach finansowych wolumenu transakcji zawierany przez wszelkiego rodzaju zautomatyzowane systemy inwestycyjne dochodzi do 50%, a program Kings of Investment jest jednym z takich systemów. Jest to produkt, który generuje zysk dzięki zastosowaniu autorskiej technologii a pełna automatyzacja, pozwala na praktycznie bezobsługową pracę przy minimalizacji kosztów, oraz minimalizacji ryzyka błędu ludzkiego to doskonała klucz od nowoczesnych inwestycji pozwalających generować duże zyski przy umiarkowanym ryzyku. 

Tekst zewnętrzny