Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka znów szaleje, produkty tańsze nawet o połowę. Wyjątkowe okazje na majówkę
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 17.04.2024 15:24

Biedronka znów szaleje, produkty tańsze nawet o połowę. Wyjątkowe okazje na majówkę

Biedronka
Fot. materiały własne

Majówka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe promocje. W popularnej sieci sklepów znajdziemy produkty, które są niezbędne do zorganizowania grilla. Co warto kupić w Biedronce przed majówką? Podpowiadamy.

Niezwykła oferta w Biedronce na majówkę

Majówka w Polsce wiąże się z rozpoczęciem sezonu grillowego. Biedronka przygotowała specjalną ofertę, dzięki której klienci będą mogli kupić wszystkie niezbędne produkty. Na samym początku należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt i akcesoria.

W sklepie internetowym Biedronka Home kupimy teraz grill węglowy ogrodowy za 89 złotych, grill węglowy z pokrywą za 119 złotych, a grill węglowy turystyczny został przeceniony aż o 42 proc. i kupimy go za jedyne 39,99 zł. 

Tak będą wyglądały ceny prądu w 2024 roku. Podano maksymalną stawkę

Szaleństwo cenowe w Biedronce tuż przed majówką

Sieć sklepów Biedronka oferuje również karafkę z korkiem o pojemności 1 l, za którą zapłacimy 9,99 zł. Promocje obejmują również produkty spożywcze, które przydadzą się na majówkowego grilla. Kiełbasę śląską Sokołów kupimy teraz za 10,99 zł/660 g, przy zakupie dwóch opakowań. Za zestaw kiełbas grillowych marki Sokołów zapłacimy 9,99 zł/540 g, a za kiełbasę brocką z tej samej firmy - 2,49 zł za 100 g.

Zobacz także: Ważny dodatek nie tylko dla emerytów, nawet 330 zł. Polacy nie mają o tym pojęcia

Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę produktów do ogrodu

Podczas majówki większość czasu spędzamy w ogrodzie, więc warto zadbać o jego wygląd. W sieci sklepów Biedronka możemy teraz kupić kosiarkę elektryczną o mocy 1200 W, która posiada 3-stopniową regulację wysokości koszenia. Kosztuje ona 299 złotych.

Narzędzia ogrodnicze, takie jak łopatka, grabki czy też motyka z widełkami kosztują teraz tylko 8,99 zł. Doniczkę lub skrzynkę z systemem nawadniania kupimy za 24,99 zł, a doniczkę wiszącą za 14,99 zł. Do dekoracji ogrodu przydadzą się lampy solarne, za które zapłacimy 3,49 zł.