Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka wprowadza rewolucję z okazji Wszystkich Świętych. Klienci oszaleją
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 30.10.2023 14:55

Biedronka wprowadza rewolucję z okazji Wszystkich Świętych. Klienci oszaleją

Wejście do sklepu Biedronka
BiznesINFO

Bardzo mocnym zaskoczeniem może być dla niektórych decyzja Biedronki w związku z nadchodzącą uroczystością Wszystkich Świętych. Sieć nie tylko wprowadza nową ofertę związaną z tym dniem - dodatkowo zmieniono również godziny otwarcia sklepów sieci handlowej.

Zaskakująca decyzja Biedronki w związku z dniem Wszystkich Świętych

Decyzja jednej z największych sieci dyskontów w Polsce może dziwić, ale jedynie na samym początku. Po bliższemu przyjrzeniu się sprawie można zauważyć, iż jest ona uzasadniona okolicznościami, w jakich w tym roku wypada uroczystość Wszystkich Świętych.

Jak podaje serwis biznes.interia.pl, pierwsze zmiany co do godzin otwarcia sklepów weszły w życie już w poniedziałek 30 października. Placówki dyskontu będą otwarte minimum od 6 rano do 23 wieczorem. W zależności od danego sklepu, godzina zamknięcia może wypadać znacznie później niż o godzinie 23 - konkretne informacje podane są na drzwiach wejściowych.

Zmiany w Biedronce. Nie tylko godziny otwarcia

Wydłużone godziny otwarcia będą również obowiązywały we wtorek 31 października. Serwis biznes.interia.pl przypomina, że zgodnie z obowiązującym prawem, w święto Wszystkich Świętych placówki Biedronki - tak jak i wszystkie inne sklepy w Polsce - będą zamknięte. Stąd właśnie taka decyzja kierownictwa sieci.

Jednak przy okazji nadciągającego święta, Biedronka nie ograniczyła się jedynie do zmian godzin otwarcia. Portal biznes.interia.pl informuje, że w Biedronce od kilku dni obowiązuje oferta specjalna na znicze. Kupując sześć zniczy, dwa można otrzymać gratis - wymagana jest jednak karta Moja Biedronka.

1 listopada. Gdzie zrobić zakupy we Wszystkich Świętych?

Ponieważ 1 listopada jest dniem wolnym od pracy, tego dnia nie jest możliwe zrobienie zakupów w sklepach. Wyjątkiem są małe sklepiki, w których za ladą staje właściciel placówki. Dodatkowo, jak podaje portal biznes.interia.pl, zakupy można zrobić w sklepach należących do Żabki czy Carrefour Express.

Planując zakupy we Wszystkich Świętych, lepiej zawczasu się upewnić, czy sklep który chcemy odwiedzić będzie tego dnia otwarty. Najlepiej jednak pójść do danej placówki dzień wcześniej i nie martwić się ewentualnymi problemami związanymi z zamkniętymi lokalami handlowymi.