Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka oszalała w ten weekend. Można dostać nawet 299 zł
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 08.03.2024 11:09

Biedronka oszalała w ten weekend. Można dostać nawet 299 zł

sklep Biedronka
Fot. East News/Marek Bazak

Kolejne promocje w Biedronce wystartowały. Tym razem to nie tylko niskie ceny. Klienci mogą liczyć na vouchery do nawet 300 zł. Jak skorzystać z oferty?

Biedronka oszalała w weekend

Tylko w ten piątek i sobotę klienci Biedronki mogą skorzystać z kilku wyjątkowych ofert. Wśród nich: voucher na kolejne zakupy o wartości 20 zł. Bon otrzymamy przy okazji zakupów za minimum 249 zł, z aplikacją lub kartą Moja Biedronka. Voucher możemy wykorzystać w poniedziałek i wtorek (11 i 12 marca) przy zakupach za minimum 99 zł.

Co więcej, zakupy zrobione w ten weekend się sumują, nie musimy więc wydać całej kwoty za jednym razem.
 

Podekscytowany Adam Glapiński właśnie ogłosił. „Udało nam się”

Nowa gazetka Biedronki na weekend

Oczywiście w sklepach Biedronka czekają również tradycyjnie niskie ceny. Wśród weekendowej oferty znajdziemy m.in. pomarańcze, 42% taniej, w cenie 3,99 zł za kg, a także czekoladki Merci, 50% taniej przy zakupie 2 sztuk, jedyne 9,99 zł. Do tego pizze chłodzone Donatello — drugi produkt za pół ceny — i kawa ziarnista Dallmayr, 1 kg, za 32,99 zł, czyli aż 40% taniej. A na tym nie koniec.

Przypominamy, że cenowy szał trwa również w Dino, ale promocja wkrótce dobiegnie końca.
 

Nawet 299 zł w prezencie

Biedronka zaskakuje swoich klientów także niezwykłą promocją na ekspres do kawy. Urządzenie Delta Q Mini Milk Qool kupimy już za 299 zł, najważniejsze jednak, że 100% wydanej kwoty wróci do nas w postaci voucherów. Chętni na skorzystanie z oferty muszą jednak pamiętać o karcie Moja Biedronka lub aplikacji. Vouchery możemy wykorzystać od 9 do 16 marca.