Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Awanse w firmie doradczej Walter Herz
Rafał Szpręgiel
Rafał Szpręgiel 21.05.2024 17:36

Awanse w firmie doradczej Walter Herz

Biurowiec
fot. materiały prasowe

Firma doradcza Walter Herz postanowiła ogłosić nominacje w zespole Marketingu i Sprzedaży oraz Reprezentacji Najemcy.

Karolina Migdał-Koleśnikow – awans i jej historia

Jedną z dwóch osób, które otrzymały awans w Walter Herz, jest Karolina Migdał-Koleśnikow, która to objęła stanowisko Sales & Marketing Director. Do jej obowiązków będzie należało zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za tworzenie i realizację kampanii marketingowych, które zmierzają do umocnienia świadomości marki i promowania usług oferowanych przez Walter Herz.

Nowa dyrektorka Walter Herz będzie również odpowiadać za działania wspierające wdrażanie strategii rozwoju organizacji oraz jej poszczególnych marek. Również będzie miała za zadanie realizować cele sprzedażowe oraz dbać o rozwój grona klientów firmy.

Karolina Migdał-Koleśnikow rozpoczęła pracę w Walter Herz w październiku 2022 roku, obejmując stanowisko Sales & Marketing Manager. W samym marketingu pracuje od 11 lat, a sama, prócz zrealizowania wielu projektów marketingowych B2B i eventów wizerunkowych, jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie, na którym ukończyła Psychologię społeczną.

Polacy coraz mniej zainteresowani samochodami elektrycznymi? Jest możliwość na obrót sytuacji

Michał Porzycki również z awansem

Michał Porzycki jest drugą osobą, która awansowała i zajmuje na ten moment stanowisko Head of Tenant Representation Warsaw. Będzie on miał za zadanie kierować warszawskim oddziałem Reprezentacji Najemcy Walter Herz, skupiać się na rozbudowie jego struktury oraz miał na uwadze rozwój usług doradczych firmy w obszarze sektora biurowego w Warszawie. 

Ponadto Michał Porzycki będzie musiał zająć się rozwijaniem i budowaniem relacji z klientami oraz przygotowywać i wdrażać taktyczne, długofalowe plany wynajmu powierzchni biurowych na warszawskim rynku. 

Michał Porzycki jest w Walter Herz od czerwca 2023 roku, ma trzynastoletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W swojej karierze doradzał w wielu transakcjach, zarówno reprezentując najemców i wynajmujących. Porzycki to również absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie na wydziale Ekonomii.

Komentarz Magdaleny Zagrodnik

Magdalena Zagrodnik, Co-Owner, Head of HR & Marketing & Public Relations w Walter Herz, wypowiedziała się na temat najważniejszych wartości dla spółki. – Walter Herz jest firmą, która opiera swoją kulturę i zasady działania na długofalowych relacjach budowanych w zespole. Dzięki temu udało nam się stworzyć organizację opartą na wymianie wiedzy i zaufaniu, co daje naszemu zespołowi szerokie możliwości rozwoju. Potwierdza to awans Karoliny i Michała. Od kilkunastu lat konsekwentnie budujemy pozycję firmy jako jednego z liderów polskiego rynku nieruchomości, stale podnosząc jakość świadczonych usług i poszerzając ofertę. Naszym atutem jest duża doza inicjatywy i perspektywiczność w patrzeniu na rynek, jak również świetny zespół ekspertów, którzy w większości związani są z firmą od wielu lat. Zrozumienie i współpraca w zespole, jaką zbudowaliśmy procentuje i przekłada się natomiast na standard usług dostarczanych klientom – dodaje Magdalena Zagrodnik.