Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Action wyprzedaje towar za grosze. Czas tylko do wtorku
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 25.05.2024 17:23

Action wyprzedaje towar za grosze. Czas tylko do wtorku

Action
Fot. East News/Arkadiusz Ziółek

Jeszcze tylko przez kilka dni klienci Action będą mogli skorzystać z wyjątkowych okazji. Produkty z tej oferty wkrótce znikną, dlatego lepiej się spieszyć. Ceny kuszą, a każdy znajdzie tu coś dla siebie. Co najbardziej przyciąga wzrok?

Super oferta jeszcze tylko do wtorku

Od 22 maja w Action można kupić kolejne produkty w super niskich cenach. W ofercie znajdziemy m.in. ubrania, zabawki i produkty do domu, a także absolutny hit: basen z ramą INTEX, 300x200x75 cm, za jedyne 299 zł! W sklepie znajdziemy również wiele innych produktów na upalne lato.

Na zakupy zostało już jednak niewiele czasu. Przeceny obowiązują jeszcze tylko do wtorku, 28 maja. Oto, po co warto popędzić do Action zanim oferta dobiegnie końca.
 

Poczta Polska wydała komunikat, klienci muszą wiedzieć. "Istotna jest kolejność"

Gorące lato w Action

Nie potrzebujesz basenu? Nic straconego! W czasie zakupów w Action klienci będą mieli okazję kupić również pistolet na wodę, dostępny w różnych kolorach, za 21,95 zł, a także ręcznik kąpielowy Capetown, jasnoróżowy, za 13,99 zł i top z koronką za jedyne 12,95 zł, idealny na gorące dni. W aktualnej ofercie sklepu znajdziemy również dmuchanego krokodyla INTEX za 23,95 zł oraz dziecięcą czapkę z daszkiem i kapelusz dziecięcy za 6,59 zł.

Na czas urlopu warto zaopatrzyć się także w torbę termiczną, o pojemności 16 L, w różnych kolorach do wyboru, dostępną za jedyne 9,99 zł, a także w spray po ukąszeniach komarów, za który zapłacimy tylko 3,95 zł.
 

Produkty dla Ciebie i dla twojego domu

Do wtorku Action oferuje jednak przeceny nie tylko na wakacje. W niskich cenach kupimy bowiem także wiele produktów do domu, w tym dywan La Isla Living, w wielu kolorach do wyboru, za 149,90 zł, poszewkę na poduszkę za jedyne 4,99 zł, a także skrzynkę do przechowywania, dostępną w kilku rozmiarach, już od 11,49 zł za sztukę.

Do Action warto wybrać się także po ”coś dla siebie”. Tylko teraz mniej zapłacimy m.in. za legginsy sportowe za 17,95 zł, a także matę do jogi za 34,95 zł. Każdemu z pewnością przyda się także aksamitna kosmetyczka, 18x27 cm, w cenie 9,99 zł oraz lokalizatory Fresh n’ Rebel, trzy sztuki za jedyne 65,95 zł.

Przypominamy, że oferta obowiązuje jeszcze tylko do wtorku, 28 maja. Warto więc wybrać się na zakupy do Action jak najszybciej, zanim niskie ceny uciekną nam sprzed nosa!

źródło: action.com