BiznesINFO.pl

Domena publiczna

Zaopiekujesz się żabką, otrzymasz zniżkę na zakupy. Sieć wprowadza własną grę

30 Marca 2023

Autor tekstu:

Magdalena Madoń

Żabka wprowadza własną grę. Użytkownicy, którzy zaopiekują się wirtualnym Żabu, będą mogli liczyć na nagrody. 

Gra z Żabu

"Gra polega na hodowli i regularnej opiece nad stworzoną przez siebie postacią Żabu. Po osiągnięciu wybranych poziomów, na graczy czekają skrzynki z nagrodami – darmowe żappsy, produkty, zniżki na zakupy. Ci, którzy przejdą wszystkie 100 poziomów i ukończą grę, otrzymają niespodziankę" – wyjaśnia Żabka.

Pod tym względem Żabu przypomina popularną w latach 90. grę Tamagotchi, która polegała  na opiece nad wirtualnym zwierzątkiem. 

Testy nowej gry

W grudniu 2022 roku Żabka ruszyła z testem gry. Na początku miało ją przetestować 5 tys. osób, ale zainteresowanie było na tyle duże, że zwiększono ten limit do 8 tys. Za stworzenie gry odpowiedzialna była agencja 180heartbeats + JUNG v. MATT.

Jak czytamy na stronie zabka.pl, opracowanie gry poprzedziły badania wśród użytkowników aplikacji Żappka - aż 85 proc. wskazań dotyczyło wdrożenia gry, w trakcie testów spytano użytkowników o istotne elementy funkcjonalności, które wpłynęłyby na jej atrakcyjność. 

Aplikacja Żabki

Sieć sklepów Żabka to jedna z największych sieci sklepów w Polsce. Powstała w 1998 roku, a obecnie posiada ponad 7 tysięcy sklepów w całym kraju.

Żabka ma specjalną aplikację Żappka, która umożliwia klientom zapoznanie się z ofertą, w tym skorzystanie z promocji. Aplikację pobrało już ponad 10 mln osób.

Tagi:

Żabkatechnologia

Podobne artykuły

Handel

Handel potrzebuje tysięcy rąk do pracy na wakacje. Niektórzy mogą liczyć na nocleg i wyżywienie
Czytaj więcej >

Finanse

Od przyszłego roku zmiany w obrocie gotówkowym. Będą nowe limity płatności
Czytaj więcej >

Finanse

Dzięki polskiej firmie zapłacisz "na piękne oczy". Do sklepu już nie tylko bez portfela, ale nawet bez smartfona i zegarka
Czytaj więcej >

Handel

Makłowicz rusza z nowym biznesem. Może zarobić na tym krocie
Czytaj więcej >

Handel

Sklepy idą na wojnę z nieuczciwymi klientami. Stoiska i kasy pod obserwacją
Czytaj więcej >

Handel

Allegro z nowościami. Czeka nas wiele ułatwień, ale niestety będą też dodatkowe opłaty
Czytaj więcej >
Magdalena Madoń

Redaktor Biznesinfo. Wcześniej copywriter oraz młodsza księgowa. Absolwentka rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W wolnym czasie bierze czarodziejski flet i gra w orkiestrach dętych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]