Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Zacznie się już jutro. W Lidlu hity w super cenach
Zuzanna Kłosek
Zuzanna Kłosek 11.02.2024 19:11

Zacznie się już jutro. W Lidlu hity w super cenach

Lidl
Marek BAZAK/East News

Kolejne promocje wystartują w Lidlu już w poniedziałek, 12 lutego. Tym razem klienci powinni przygotować się na Tydzień Francuski. W ofercie znajdziemy jednak nie tylko francuskie sery i inne paryskie specjały. Sprawdzamy, co Lidl przygotował dla swoich gości.

Piżamy dla całej rodziny w Lidlu

Już od poniedziałku 12 lutego warto będzie wyskoczyć na zakupy do Lidla. W ofercie pojawią się między innymi piżamy męskie, w różnych wzorach, za jedyne 34,99 zł, a także piżamy dziecięce, w trzech wzorach do wyboru, nawet 30% taniej. Kupimy je już za 21 zł. Klienci sklepu znajdą również damską bluzę, w trzech kolorach i joggery damskie do kompletu, tylko 30 zł za sztukę!
 

Nie każdy dostanie 13. emeryturę. Wiadomo, kto nie otrzyma pieniędzy

Tydzień w stylu francuskim w Lidlu

W tym tygodniu w Lidlu popłynie też prawdziwa Sekwana ofert. W tym francuskie pieczywo: bagietka rustykalna z oliwą z oliwek za 2,99 zł i paluch cienki z oliwkami za jedyne 2,19 zł. Poza tym makaroniki BELGIAN STYLE kupimy w promocji — drugie opakowanie 50% taniej — w cenie 11,99 za jedno opakowanie.

A skoro to tydzień francuski, w Lidlu znajdziemy również ślimaki winniczki nadziewane DUC DE COEUR, dwanaście sztuk za jedyne 14,99 zł!
 

Nowa gazetka Lidla. Oferta od poniedziałku

Do Lidla warto wybrać się także w poszukiwaniu francuskich serów. W tym tygodniu to prawdziwy festiwal dla serowych smakoszy, w tym ser brie, 21,99 zł za opakowanie, ser morbier za 17,99 zł, a także ser saint felicien za jedyne 6,99 zł za opakowanie! 

A także wiele innych super produktów w super cenach!

Tydzień w stylu francuskim trwa od 12 lutego do wyczerpania zapasów.

źródło: lidl.pl