Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Wydał 5 złotych i zgarnął fortunę. Główna wygrana w zdrapce Lotto
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 27.05.2024 14:16

Wydał 5 złotych i zgarnął fortunę. Główna wygrana w zdrapce Lotto

Lotto
Fot. East News/Zofia i Marek Bazak

Padła główna wygrana w zdrapce Lotto. Szczęśliwiec wydał zaledwie 5 złotych, a teraz na jego konto trafi gigantyczna kwota, o której większość Polaków może tylko pomarzyć. Wiadomo, gdzie kupił swoją zdrapkę. Przedstawiamy szczegóły.

Zdrapki Lotto cieszą się ogromną popularnością

Totalizator Sportowy ma w swojej ofercie nie tylko gry liczbowe, takie jak Lotto czy Eurojackpot, ale także wiele różnych zdrapek. Cieszą się one ogromną popularnością wśród Polaków, bo zazwyczaj kosztują niewiele, a wygrane są naprawdę wysokie.

Co ciekawe, najwyższa do tej pory wygrana w zdrapce padła 4 maja 2023 roku i trafiła do gracza z Mrągowa. Szczęśliwiec postanowił kupić zdrapkę “Pełny portfel”, która przyniosła mu wygraną w wysokości 2 mln złotych.

Fantastyczne wieści dla seniorów. Niektórzy mogą dostać dwie emerytury

Wydał tylko 5 zł i zgarnął fortunę

W czwartek 23 maja los uśmiechnął się do kolejnego Polaka. Tym razem gracz postanowił zainwestować 5 złotych w zdrapkę o nazwie “$”. W grze chodziło o to, by zdrapać pole z “wygrywającymi liczbami” oraz z “twoim liczbami”. Tym razem główna wygrana została przypisana do liczby 15 i to właśnie ona stała się dla jednego z graczy szczęśliwą liczbą. Teraz na jego konto trafi aż 100 tysięcy złotych. 

Zobacz także: Fantastyczne wieści dla seniorów. Niektórzy mogą dostać dwie emerytury

Wiemy, gdzie szczęśliwiec kupił wygraną zdrapkę

Szczęśliwy gracz kupił swoja zdrapkę w kolekturze Lotto na os. Bolesława Chrobrego 116 w Poznaniu. Jak się okazuje, nie była to jedyna gigantyczna wygrana w ostatnim czasie. W piątek, 24 maja jeden z graczy zgarnął potężną kwotę w Eurojackpot.

Tego dnia wylosowano następujące liczby: 2, 3, 4, 21, 45 oraz 6 i 12. Niestety, nikomu nie udało się wytypować poprawnie wszystkich liczb, ale szczęśliwiec z Polski wygrał aż 4,5 mln złotych i dołączył do grona milionerów Lotto.