Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Wielkie szaleństwo w Rossmannie. Rozdają woreczki z niespodzianką za darmo, ale trzeba się pospieszyć
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.01.2024 09:17

Wielkie szaleństwo w Rossmannie. Rozdają woreczki z niespodzianką za darmo, ale trzeba się pospieszyć

Rossmann
Iberion

Sieć drogerii Rossmann przygotowała dla swoich klientów niebywałą promocję. Okazuje się, że przy zakupie konkretnych produktów, otrzymamy woreczek z niespodzianką w środku, zupełnie za darmo. Trzeba się jednak pospieszyć. 

Rossmann przygotował dla klientów wyjątkową akcję

Sieć popularnych drogerii zorganizowała dla swoich klientów niebywałą promocję. Już od kilku dni klienci otrzymują przy kasie darmowe woreczki z niespodziankami w środku. Wystarczy spełnić dosłownie dwa banalnie proste warunki, żeby otrzymać prezent. 

Jedna z klientek Rossmanna, pani Dagmara podzieliła się z “Faktem” swoimi odczuciami oraz pokazała, co otrzymała w ramach upominku. Okazuje się, że są dwa podstawowe produkty - różowa opaska i masażer do twarzy oraz jeden losowy kosmetyk. Wśród gratisów są między innymi: krem do rąk z masłem shea, odżywka do włosów, mgiełka do twarzy czy baza do podkładu.

Gigant wchodzi na polski rynek. Nowa sieć zaskoczy Polaków

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać darmowy prezent?

Okazuje się, że zasady tej akcji są banalnie proste. Wystarczy tylko wybrać się do drogerii i kupić kosmetyk oznaczony fioletowym symbolem “Wyjątkowy produkt”. Konieczne będzie także zeskanowanie aplikacji przy tradycyjnej kasie. Co ważne, nie może być to kasa samoobsługowa. Po zapłaceniu za zakupy i zeskanowaniu aplikacji, kasjer powinien wręczyć nam darmowy prezent.

Zobacz także: Fatalne wieści dla kierowców, ceny paliw znacząco pójdą w górę. Eksperci nie mają wątpliwości

Istne szaleństwo w Rossmannie, trzeba się pospieszyć

Akcja zorganizowana przez drogerię stała się w sieci absolutnym hitem. Do sklepów ustawiają się potężne kolejki, a niektóre klientki kombinują, żeby dostać więcej niż jeden upominek. W tym celu kupują kilka produktów z oznaczeniem “Wyjątkowy produkt”, każdy na osobnym paragonie. Trzeba się więc pospieszyć, bo prezenty rozchodzą się w tempie ekspresowym. Promocja trwa bowiem do końca stycznia lub do wyczerpania zapasów.