Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Producent

Producent

flagi ue
27.05.2024 15:47 Unia wymusza zmiany na producentach. Produkty mają nadawać się do naprawy

Unia Europejska bierze się za nasz sposób użytkowania przedmiotów. Zgodnie z nowymi standardami ekoprojektowania, zakupione produkty mają być trwalsze, dłużej nam służyć, a dodatkowo nadawać się, chociażby do naprawy czy recyklingu. Ma to stanowić zachętę dla producentów, aby ci myśleli o obiegu zamkniętym już na etapie projektowania swojego towaru.

Pewex
13.05.2024 17:14 Słynne marki z PRL-u. Co się z nimi stało po latach?

PRL to dla Polaków czasy m.in. produktów i marek, które wiele osób wspomina z nostalgią. Wiele z nich padło ofiarą przemian. Inne jednak funkcjonują do dziś, a my nawet o tym nie wiemy. Jaki los spotkał słynne marki z PRL-u?

Kolejka do urzędu pracy
25.01.2024 19:11 Polska firma zaczęła masowe zwolnienia. Kilkaset osób straci pracę

Jeden z największych producentów mebli jakiś czas temu ogłosił, że będzie masowo zwalniał swoich pracowników. Fabryka wpadła w dość poważne problemy finansowe i właśnie z tego powodu wiele osób straci posadę. Teraz znamy już dokładną liczbę pracowników, którzy zostaną zwolnieni. 

euro-2020-pozar-stadionu
22.11.2022 09:29 Budweiser przekaże piwo zwycięzcom mundialu

Kilka dni przed mistrzostwami świata Katarczycy zdecydowali, że kibice nie kupią piwa na stadionach. Budweiser postanowił przekazać nadmiar piwa zwycięzcom mundialu.

EAST NEWS
17.06.2021 02:00 Brackie Cieszyn już nie będzie produkowane. Grupa Żywiec zdecydowała

Grupa Żywiec podjęła decyzję o zakończeniu produkcji piwa Brackie Cieszyn - wynika z najnowszych informacji "Gazety Wyborczej". Warzone od kilkudziesięciu lat w Cieszynie piwo, cieszyło się ogromną popularnością w regionie Śląska.Z tego artykułu dowiesz się:Dlaczego Żywiec sprzedaje CieszynJaki inny browar sprzedała spółka

pixabay, crsntdesign
14.06.2021 02:00 Polska jednym z największych producentów amfetaminy w Europie

Polska stała się jednym z największych producentów amfetaminy w Europie. Dane pokazują, że to właśnie w Polsce amfetamina jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych narkotyków, a niestraszny jej nawet COVID-19.Z tego artykułu dowiesz się:Jakie kraje są liderami produkcji amfetaminyCzy Polska radzi sobie w walce z narkotykamiJakie narkotyki zażywają Polacy

silhouettes-924564 960 720
04.06.2021 02:00 Gwarancja producenta – na czym polega

Gwarancja jest instytucją wzmacniającą prawa konsumenta. Jest to dodatkowe, dobrowolne uprawnienie kupującego, które chroni go przed skutkami wad fizycznych nabytej rzeczy. Konsument reklamujący produkt może wystąpić z roszczeniem wynikającym z gwarancji.