BiznesINFO.pl
Przerwy w dostępie do bankowości

Biznesinfo

Szykują się przerwy techniczne w dużych bankach. Lepiej wypłacić pieniądze przed weekendem

26 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 18 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Joanna Leja

Udostępnij:

Banki zapowiedziały przerwy techniczne na ten weekend. Problemy w dostępie do niektórych usług mogą mieć w ten weekend kliencim.in: Bank BPS, BOŚ Bank, Credit Agricole, ING Bank Śląski, Inteligo, PKO Bank Polski czy mBank.

Klienci banków, którzy planują zakupowe szaleństwo w ramach black week i przedświątecznych przygotowań powinni już się tym zająć. Ponieważ banki planują przerwy w dostępie do swoich usług.

EN 01459387 0011

ZUS upomina, 200 tys. Polaków nie odebrało jeszcze należnych im pieniędzy. Mają czas tylko do końca listopada

CZYTAJ DALEJ

Przerwa w Banku BPS

Prace serwisowe w Banku BPS zostaną przeprowadzone prace serwisowe w piątek 26 listopada 2021 r. od godz. 20.00. Od tego czasu klienci banku nie będą mogli zalogować się do bankowości elektronicznej. Dostęp do systemu zostanie przywrócony w sobotę 27 listopada o godz. 15.00.

Przerwa w PKO BP i Inteligo

W sobotę 27 listopada od godz. 0.00 do 15.00 nie będą dostępne niektóre ubezpieczenia. W przypadku Inteligo mowa o ubezpieczeniu Moje Podróże24. PKO BP rozszerza listę o PKO Dom, Moje Życie24, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz Assistance.

vegetables-g4219b53e1 1920

Biedronka i Lidl będą miały sporą konkurencję, powstanie państwowa sieć sklepów

CZYTAJ DALEJ

ING Bank Śląski informuje o braku dostępu eMaklera

W ING Banku Śląskim w sobotę 27 listopada od godz. 8.00 do godz. 20.00 nie będzie działał moduł Makler w bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna ING Makler Mobile.

Credit Agricole planuje nocne prace

W nocy z soboty na niedzielę (27/28 listopada) przez kilka godzin będą trwały prace serwisowe w Credit Agricole. W związku z tym nie będą działały niektóre usługi.

mapa polska (1)

Zaczyna brakować węgla, magazyny świecą pustkami. Ceny coraz wyższe

CZYTAJ DALEJ

Klienci nie skorzystają z serwisów CA24 (eBank, internetowy, mobilny, tekstowy), czatbota, automatycznego serwisu telefonicznego IVR, płatności internetowych Przelew Online oraz Bliku. Utrudnienia potrwają od godz. 0.00 do godz. 9.00. W trakcie przerwy nie będą do klientów wysyłane powiadomienia SMS o transakcjach wykonanych kartą.

BOŚ Bank zaplanował prace serwisowe

BOŚ Bank też zaplanował na ten weekend prace serwisowe. Będą one miały miejsce w niedzielę 28 listopada w nocy – między godz. 4.00 a godz. 8.00. Jak podaje bank, w podanych godzinach system i aplikacja mobilna BOŚBank24 oraz Usługa TeleBOŚ będą działać w ograniczonym zakresie. Oznacza to, że bank nie będzie realizował przelewów, płatności BLIK, szybkich płatności Płać z BOŚ oraz operacji doładowań telefonów.

Krótka przerwa w działaniu usług w mBanku

Rano, 28 listopada br. mBank przeprowadzi prace techniczne. Od godziny 5.00 do 8.00 klienci nie skorzystają z mKantoru. W tym czasie nie będzie można zrealizować też przelewu na telefon BLIK oraz przelewu Ekspresowego. Usługi będą niedostępne zarówno w serwisie transakcyjnym, jak i na urządzeniach mobilnych.

Joanna LejaAutor

Redaktorka Biznesinfo. Wcześniej związana z takimi redakcjami jak bankier.pl, money.pl i wroclaw.pl. Poza śledzeniem najważniejszych wydarzeń, fotografuje z ziemi i z przestrzeni powietrznej. Absolwentka komunikacji korporacyjnej i public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Dziennikarstwa i public relations na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Finanse

Banki zapowiedziały noworoczne przerwy. Warto się do nich przygotować

Czytaj więcej >

Finanse

Oszuści nie zamierzają odpuścić. Znów zaatakowali klientów dużego banku. KNF ostrzega

Czytaj więcej >

Finanse

Przelewy w święta i Sylwestra. Zmiany w sesjach

Czytaj więcej >
PKO

Finanse

Klienci największego banku w Polsce na celowniku oszustów. Nieuwaga będzie drogo kosztować

Czytaj więcej >

Finanse

Bank Pocztowy wprowadził biometryczną kartę płatniczą. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce

Czytaj więcej >

Finanse

Banki wysyłają listy do swoich klientów. Nie ma w nich dobrych wieści

Czytaj więcej >