Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Finanse > Szykują się przerwy techniczne w dużych bankach. Lepiej wypłacić pieniądze przed weekendem
Joanna Leja
Joanna Leja 26.11.2021 01:00

Szykują się przerwy techniczne w dużych bankach. Lepiej wypłacić pieniądze przed weekendem

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
Biznesinfo

Banki zapowiedziały przerwy techniczne na ten weekend. Problemy w dostępie do niektórych usług mogą mieć w ten weekend kliencim.in: Bank BPS, BOŚ Bank, Credit Agricole, ING Bank Śląski, Inteligo, PKO Bank Polski czy mBank. Klienci banków, którzy planują zakupowe szaleństwo w ramach black week i przedświątecznych przygotowań powinni już się tym zająć. Ponieważ banki planują przerwy w dostępie do swoich usług.

Przerwa w Banku BPS

Prace serwisowe w Banku BPS zostaną przeprowadzone prace serwisowe w piątek 26 listopada 2021 r. od godz. 20.00. Od tego czasu klienci banku nie będą mogli zalogować się do bankowości elektronicznej. Dostęp do systemu zostanie przywrócony w sobotę 27 listopada o godz. 15.00.

Przerwa w PKO BP i Inteligo

W sobotę 27 listopada od godz. 0.00 do 15.00 nie będą dostępne niektóre ubezpieczenia. W przypadku Inteligo mowa o ubezpieczeniu Moje Podróże24. PKO BP rozszerza listę o PKO Dom, Moje Życie24, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz Assistance.

ING Bank Śląski informuje o braku dostępu eMaklera

W ING Banku Śląskim w sobotę 27 listopada od godz. 8.00 do godz. 20.00 nie będzie działał moduł Makler w bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna ING Makler Mobile.

Credit Agricole planuje nocne prace

W nocy z soboty na niedzielę (27/28 listopada) przez kilka godzin będą trwały prace serwisowe w Credit Agricole. W związku z tym nie będą działały niektóre usługi.

Klienci nie skorzystają z serwisów CA24 (eBank, internetowy, mobilny, tekstowy), czatbota, automatycznego serwisu telefonicznego IVR, płatności internetowych Przelew Online oraz Bliku. Utrudnienia potrwają od godz. 0.00 do godz. 9.00. W trakcie przerwy nie będą do klientów wysyłane powiadomienia SMS o transakcjach wykonanych kartą.