BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Rewolucja w InPost. Paczkomat Pro już tu jest
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 17.06.2023 09:08

Rewolucja w InPost. Paczkomat Pro już tu jest

Paczkomat InPost
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Serwis money.pl podaje, że firma InPost uruchomiła nowe, bardziej zaawansowane technologicznie rodzaje paczkomatów. Paczkomaty Pro na razie można znaleźć w sieci sklepów Duży Ben.

Paczkomat Pro

W Polsce działa już ponad 20 tys. paczkomatów InPost, co sprawia, że jest to największa tego typu infrastruktura w Europie. Nie dziwi więc fakt, że firma dąży do nieustannego rozwoju, oferując swoim klientom coraz nowocześniejsze rozwiązania. Jednym z nich jest Paczkomat Pro.

Co wyróżnia Paczkomaty Pro?

Nowe urządzenia firmy InPost wyróżnia jedna zasadnicza cecha. Paczkomaty Pro zawierają okienko podawcze, dzięki któremu same podają przesyłki, a klient nie musi szukać odpowiedniej skrytki.

Zrzut ekranu 2023-06-17 o 08.41.02.png
InPost

Serwis podaje, że nowe urządzenia sprawdzą się przede wszystkim tam, gdzie jest mało miejsca, a sposób ich działania jest podobny do automatu z przekąskami. Skanujemy kod, a automat wydaje nam paczkę

Gdzie można znaleźć nowe urządzenia?

Powołując się na iformacje przekazane przez InPost, serwis podaje, że 100 Paczkomatów Pro działa w sklepach Duży Ben. Dlahandlu.pl podaje, że urządzenia mają stanąć w każdym lokalu sieci, czyli nawet w 430 miejscach. Jeden z pierwszych Paczkomatów Pro znajduje się w Warszawie, przy ulicy Jeziorańskiego 44/LU9.

Tagi: inpost