Praca w Biedronce najpopularniejsza w czasie pandemii
Wikipedia/Pece
Autor Maria Glinka - 1 Maja 2020

Praca w Biedronce rozchwytywana jak ciepłe bułeczki. Rekrutacja zdwoiła swoje tempo

Praca w dyskontach to coraz częstszy wybór Polaków w czasie pandemii. Rekordzistą jest Biedronka, która odnotowała 100 proc. wzrost w liczbie połączeń na infolinii rekrutacyjnej. Jakie zarobki oferuje sieć handlowa?

Praca w dyskontach coraz bardziej popularna

Praca w Biedronce to zajęcie, na które decyduje się większa liczba osób niż kiedykolwiek. W ostatnich trzech tygodniach infolinia rekrutacyjna zarejestrowała „100 proc. wzrost liczby telefonów z zapytaniami o konkretne możliwości zatrudnienia w Biedronce, w porównaniu do lutego czy marca 2020 r.” – oznajmiła dyrektor ds. rekrutacji Agnieszka Chojnacka-Moroz.

Kandydaci pytają głównie o pracę w sklepach lub centrach dystrybucyjnych – podają wiadomoscihandlowe.pl. Poza Biedronką również Kaufland odnotowuje większe zainteresowanie podjęciem pracy, ale przedstawiciele tej sieci handlowej nie zdradzają szczegółów.

Za 3 dni ruszają centra handlowe. Jednak do niektórych sklepów już nie pójdziemy, pandemia je pokonałaZa 3 dni ruszają centra handlowe. Jednak do niektórych sklepów już nie pójdziemy, pandemia je pokonałaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. W jednym z krajów już milion zakażonych. Fatalna doba, tragiczne doniesienia

Na jakie zarobki można liczyć?

Wobec pandemii, która odebrała wiele miejsc pracy, coraz więcej osób rozważa podjęcie nowych obowiązków zawodowych w sieciach handlowych. Markety wydają się być bowiem dość stabilnym pracodawcą w tych niepewnych czasach walki z koronawirusem.

Od początku 2020 r. pracownicy Biedronki otrzymali podwyżki. Zgodnie z nowymi stawkami początkujący kasjer może liczyć od 3040 zł do 3400 zł brutto w zależności od lokalizacji. Do tego dochodzą jeszcze liczne dodatki np. miesięczne premie uznaniowe uwzględniające wyniki danego oddziału i jakość obsługi, które wynoszą do 270 zł brutto.

Z podwyżek mogą cieszyć się także pracownicy we wszystkich szesnastu centrach dystrybucji – ich pensje zwiększyły się od 150 do 500 zł brutto w skali miesiąca – informuje portal gk24.pl.

To już pewne, jest decyzja Sejmu. Netflix będzie płacił na polskie kino, kwota jest porażającaTo już pewne, jest decyzja Sejmu. Netflix będzie płacił na polskie kino, kwota jest porażającaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Senat pracuje nad wyborami przez Internet? Posłanka zdradziła najnowsze plany
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Dyrektor WHO wskazał kolejny obszar, który już niedługo może stać się epicentrum pandemii. Fatalne doniesienia
Świadczenie postojowe na kontach już dziś. ZUS wielu musiał odmówić i tłumaczy dlaczegoŚwiadczenie postojowe na kontach już dziś. ZUS wielu musiał odmówić i tłumaczy dlaczegoCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News