Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Poszli na obiad do restauracji Roberta Lewandowskiego. Ceny zaskakują
Irmina Jach
Irmina Jach 02.03.2024 21:20

Poszli na obiad do restauracji Roberta Lewandowskiego. Ceny zaskakują

Robert Lewandowski Anna Lewandowska
KAPIF

Robert Lewandowski jest nie tylko zdolnym piłkarzem, ale także utalentowanym biznesmenem. Kilka lat temu otworzył w Warszawie restaurację "NINE's", która do dziś cieszy się sporą popularnością. Ile trzeba zapłacić, żeby spróbować potraw serwowanych przez pracowników napastnika? Menu może zaskoczyć.

Robert Lewandowski jest właścicielem restauracji

Restauracja "NINE's" Roberta Lewandowskiego znajduje się w Browarach Warszawskich. W 2021 roku, jeszcze przed otwarciem, o lokalu było głośno ze względu na stawki oferowane potencjalnym pracownikom. Z ogłoszeń o pracę, które pojawiły się w sieci, wynikało, że kucharze mogą liczyć na zarobki rzędu 22 zł netto za godzinę, pomoc kuchenna - 15 zł netto, kelnerzy - 15 zł netto (plus napiwki), a barmani - 18 zł netto (plus napiwki).

Wielu internautów bez skrupułów okrzyknęło biznes Roberta Lewandowskiego mianem "patogastronomii". Jacek Trybuchowski, jeden ze współwłaścicieli, tłumaczył wówczas, że restauracja jest otwarta na osoby z małym doświadczeniem, a oferowane stawki są stawkami wyjściowymi i wynikają z modelu biznesowego lokalu.

To nie będzie ekskluzywna restauracja fine diningowa. Chcemy ją pozycjonować jako casual dining, czyli dostępną niemal dla każdego. Co więcej, NINE's to nie tylko restauracja, ale także Sports Bar i przestrzeń eventowa — argumentował.

Zmiana czasu. Polacy wskazali, co myślą o przestawianiu zegarków

Ceny w restauracji Roberta Lewandowskiego

Mimo początkowych kontrowersji restauracja Roberta Lewandowskiego działa bez problemów od trzech lat, oferując klientom nie tylko dania kuchni polskiej, ale także bardziej wyrafinowane propozycje. Za niektóre z dań trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych. Co znajdziemy w menu lokalu polskiego napastnika?

Jedną z najpopularniejszych przystawek w "NINE's" są precle w kształcie cyfry dziewięć. Można je dostać w różnych wariantach smakowych, które kosztują od 21 do 27 zł. Ciekawymi propozycjami wydają się tatary z polędwicy wołowej (49 zł za 350 gramów) i łososia (49 zł za 280 gramów). Za wersję roślinną zapłacimy 56 zł. Każda z przystawek podawana jest ze wspomnianym preclem.

ZOBACZ TAKŻE: To urządzenie pożera najwięcej prądu. Mało kto o tym wie

Ile kosztuje obiad u Roberta Lewandowskiego?

W restauracji Roberta Lewandowskiego znajdziemy również skrzydełka (39 zł za 650 gramów), krewetki w oliwie i przyprawach (51 zł za 310 gramów), rosół z makaronem (25 zł za 350 gramów), żeberka wieprzowe z dodatkami (77 zł za 950 gramów), kotlety schabowe w panko (53 zł za 750 gramów) i steki (od 105 zł do 350 zł za 300 gramów). Smakowicie wyglądają także burgery wołowe i wegetariańskie w różnych wariantach, za które trzeba zapłacić od 43 zł do 66 zł.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska mogą pochwalić się imponującym majątkiem. Wprost donosi, że ich rodzina jest warta obecnie około 679 mln zł. Fortuna plasuje Lewandowskich na 94. miejscu na liście najbogatszych Polaków.