Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > POLOmarket zaskakuje, takiej oferty jeszcze nie było. Do wygrania darmowe zakupy
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 21.10.2023 15:09

POLOmarket zaskakuje, takiej oferty jeszcze nie było. Do wygrania darmowe zakupy

POLOmarket, sklep, ludzie
Marek BAZAK/East News, Facebook

Chcąc przyciągnąć potencjalnych klientów, sieci sklepów co jakiś czas wprowadzają promocje, podczas których możemy nabyć w atrakcyjnych cenach np. artykuły spożywcze. Okazuje się, że POLOmarket przygotował ofertę, obok której nie da się przejść obojętnie. Do wygrania bowiem są bony na darmowe zakupy.

Promocje w POLOmarkecie. 26. urodziny sieci sklepów

POLOmarket to polska sieć sklepów spożywczych, posiadająca ponad 280 placówek na terenie całego kraju. W marketach kupimy przede wszystkim produkty spożywcze i artykuły codziennego użytku. 

Z okazji 26. urodzin sieć sklepów POLOmarket oferuje niezwykłe promocje. Klienci będą mogli polować na okazje od środy 18 października do wtorku 7 listopada. Poniżej wyjaśniamy, dlaczego nie możecie ich przegapić.

Właśnie się zaczęło. Lidl przygotował hity dla klientów, ustawią się kolejki

Konkurs z okazji urodzin POLOmarketu

Poza promocjami na produkty oferowane w sklepach, sieć przygotowała bardzo ciekawy konkurs. “Od 26 lat sprawiacie, że mamy powody do świętowania. Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie urodzinowym, w którym co tydzień do wygrania jest okrągły rok zakupów w POLOmarkecie” - czytamy w poście opublikowanym na profilu sieci w mediach społecznościowych.

Podczas trwającej trzy tygodnie akcji urodzinowej, do wygrania są bony towarowe o łącznej wartości 13 tys. zł do wykorzystania przez rok w dowolnych sklepach sieci.

Niedziela handlowa 2023. Czy 22 października jest niedziela handlowa? Czy sklepy są otwarte?

POLOmarket. Jak wziąć udział w konkursie i co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić konkretne warunki. Po pierwsze, trzeba zrobić zakupy za min. 50 zł i zachować paragon. Drugi warunek wymaga dużo większego zaangażowania i kreatywności - trzeba opublikować w komentarzu pod postem POLOmarketu opis, rysunek, rymowankę lub piosenkę, w której podamy powód, dla którego najchętniej chodzimy “Do POLO Po”.