PKO BP, ING i BNP zapowiadają problemy
wikimedia
Autor Stanisław Węgrowski - 23 Maja 2020

Problemy z dostępem do pieniędzy mogą mieć klienci aż 3 banków. Wśród nich największego w Polsce

PKO, ING i BNP Paribas - klienci tych banków powinni być przygotowani na to, że w ten weekend czekają ich utrudnienia. Ograniczenia będą dotyczyć m.in. bankowości internetowej i mobilnej.

PKO BP

W ten weekend ograniczony dostęp do bankowości będą mieć klienci PKO BP. W komunikacie opublikowanym na stronie internetowej PKO BP poinformował, że ze względu na planowane prace modernizacyjne w niedzielę 24 maja od godz. 00:00 do godz. 06:00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO, iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”.

PKO BP zapewnił klientów, że podczas przerwy technicznej aplikacja IKO i wszystkie karty, w tym najpopularniejsza karta debetowa PKO Ekspres, będą obsługiwane bez zakłóceń. PKO BP przeprasza klientów za utrudnienia.

Ogródki działkowe prawie za bezcen? Tanie działki w ROD czekają, trzeba tylko wiedzieć jak ich szukaćOgródki działkowe prawie za bezcen? Tanie działki w ROD czekają, trzeba tylko wiedzieć jak ich szukaćCzytaj dalej

Nie tylko PKO BP. ING ostrzega klientów

Podobnie jak PKO BP, w ING także pojawią się utrudnienia. Prace modernizacyjne będą przeprowadzane w ciągu najbliższych trzech dni: w sobotę 23 maja od 8:00 do 18:00; w nocy z soboty na niedzielę (23-24 maja) od 0:00 do 5:30; w nocy z niedzieli na poniedziałek (24-25 maja) od 0:00 do 3:00.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Wyciekło nagranie policji, które nie miało ujrzeć światła dziennego. Sprawą zajmie się prokuratura

W sobotę w godzinach 8:00-18:00 klienci ING nie będą mieć dostępu modułu Makler w systemie bankowości internetowej i aplikacji ING Makler Mobile.

Zarobki w każdym ogłoszeniu o pracę. Czy pracodawca powinien mieć nakaz umieszczania wysokości pensji?Zarobki w każdym ogłoszeniu o pracę. Czy pracodawca powinien mieć nakaz umieszczania wysokości pensji?Czytaj dalej

Utrudnienia w ING 23-25 maja

Natomiast w nocy z 23 na 24 maja, w godzinach 0:00 do 5:30, klienci mogą mieć ograniczony dostęp wpłatomatów (w tym wpłat realizowanych przez BLIK), składania wniosków w Moim ING i na stronie internetowej ing.pl oraz systemu ING Business - utrudnienia w związku z obsługą funkcji kartowych oraz procesów ecustody.

Klienci ING nie będą mieli także możliwości aktywowania kart, zmieniania limitów transakcyjnych i nadawania kodów PIN, zamawiania kart płatniczych, przypisania do telefonu kart w aplikacji Moje ING Mobile, dodawania kart Mastercard z poziomu portfeli zewnętrznych (Apple Pay, Garmin Pay i Google Pay), wykonywania przelewu z rachunku karty kredytowej, a także składania wniosków o subwencję dla firm. Nie będą też działać pożyczki oraz procesy sprzedażowe rachunków bieżących i oszczędnościowych.

Czarne chmury nad popularną siecią obuwniczą. Może zamknąć nawet 100 sklepówCzarne chmury nad popularną siecią obuwniczą. Może zamknąć nawet 100 sklepówCzytaj dalej

ING Bank Śląski zaznacza, że mogą także wystąpić problemy z realizacją innych czynności związanych z użyciem kart płatniczych.

Ale to nie wszystko. ING przekazał, że w trakcie prac modernizacyjnych w nocy z niedzieli na poniedziałek od 0:00 do 3:00 mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji wpłat i wypłat w bankomatach sieci Planet Cash/ING.

BNP Paribas

Utrudnienia czekają także klientów BNP Paribas. Część prac technicznych BNP zaczął już w piątek, 22 maja. Bankowość internetowa BiznesPl@net, GOonline i aplikacja GOmobile będą niedostępne od godz. 2:30 do godz. 12:00 w sobotę, natomiast aplikacje GOonline Biznes oraz MobileBiznes Pl@net będą działały bez zmian. BNP zapewnia, że operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
  2. Koronawirus wykryty w przedszkolu. 15 osób wraz z rodzinami poddane kwarantannie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Pierwszy kraj w Europie ogłosił, że pokonał koronawirusa. Genialna wiadomość
Tych marketów w Polsce już nie zobaczysz. Wykoszone przez konkurencję i problemy, pamiętasz je jeszcze?Tych marketów w Polsce już nie zobaczysz. Wykoszone przez konkurencję i problemy, pamiętasz je jeszcze?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News