Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Nowa oferta Pepco od czwartku. Ceny są zaskakujące, Polacy oszaleją
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 18.10.2023 20:39

Nowa oferta Pepco od czwartku. Ceny są zaskakujące, Polacy oszaleją

Cenowy pomysł Pepco. Polacy oszaleją
Wikimedia Commons

Pepco przyszykowało nie lada ofertę dla swoich klientów. Specjalne ceny na sporą część asortymentu zaczną obowiązywać już w czwartek. Takich obniżek nie było od dawna.

Oszałamiający pomysł Pepco

Nadchodzący sezon jesienno-zimowy skłania do zakupów nowych ubrań w sklepach. Polacy chcą płacić możliwie jak najmniej, jednak nie oznacza to, że kupią rzeczy o absurdalnej jakości.

Przeszukując oferty sklepów w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych możliwości, można natrafić na bardzo interesujące propozycje przedstawiane przez sieci handlowe. Część osób może się zdecydować na zajrzenie do lokalnych sklepów z odzieżą. Jednak ostatnie doniesienia dotyczące tego, co przyszykowało Pepco, mogą zwalić wiele osób z nóg.

Obniżyli ceny, Polacy oszaleją

Jak donosi serwis internetowy fakt.pl, Pepco przygotowując swoją ofertę zaszalało z cenami. W nowej gazetce, która przedstawia ofertę obowiązującą od czwartku 19 października, wiele cen przykuwa uwagę klientów.

Kobiety może zainteresować oferta dresów damskich, składająca się z bluz i spodni marki Bekkin. Łączny koszt dresu to 90 zł, zaś oddzielnie produkty te kosztują odpowiednio 50 zł i 40 zł. Za cenę bluzy z dresu można będzie również kupić damski sweter.

Portal fakt.pl donosi również, że wśród hitów cenowych znalazły się dziecięce piżamy. Te przeznaczone dla dzieci, o rozmiarach od 98 do 128 cm, będą kosztować 35 zł, zaś te w rozmiarze przeznaczonym dla niemowląt tylko 15 zł mniej od dziecięcych. Starsi również znajdą coś dla siebie - 40 zł za welurowe piżamy wydaje się być atrakcyjną ofertą.

Oferty są bardzo atrakcyjne

Jeżeli ktoś nie zamierza jednak kupować odzieży na nowy sezon, to nic straconego - Pepco przygotowało również ofertę z innych kategorii. Chętni na spędzenie jesienno-zimowych wieczorów pod kocem będą mogli go kupić za jedyne 50 zł - fakt.pl podaje, że ma on wymiary 130x170 cm.

Rodzice poszukujący zabawek dla dzieci również znajdą coś atrakcyjnego. Z informacji serwisu fakt.pl wynika, że puzzle świecące w ciemności będą dostępne za jedyne 25 zł, zaś za dodatkowe 5 zł będzie można kupić zestaw slime XL. Mali amatorzy samochodów będą mogli również otrzymać auto sportowe - w Pepco będzie ono kosztowało jedynie 50 zł.

Z szaleństwa cenowego skorzystają również osoby chcące ozdobić swój dom. Świece w szkle będą dostępne do kupienia za 20 zł. Poszukujący doniczek na kwiatki będą mogli je kupić w sklepach Pepco za 25 zł. Natomiast zakup lampy stołowej ma kosztować według doniesień portalu fakt.pl jedyne 40 zł.