telefonii VoIP
fot. Materiały Partnerskie
Autor Artykuł Sponsorowany - 21 Stycznia 2021

Nie trać klientów. Zadbaj o obsługę klienta na najwyższym poziomie

Zastanawiasz się, jak zadbać o obsługę klienta w swojej firmie, jednocześnie nie poświęcając na to dużych nakładów finansowych? Poznaj możliwości telefonii VoIP.

Dział call center to coraz częściej standard w wielu firmach. Choć do dyspozycji jest także kontakt mailowy, to klienci w większości przypadków decydują się na skorzystanie z możliwości obsługi telefonicznej. Dla wielu jest to rozwiązanie po prostu szybsze i wygodniejsze. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zadbać o jakość obsługi klienta, to wirtualna centrala telefoniczna będzie idealną alternatywą dla stacjonarnego call center. Także ze względu na liczne funkcje i zminimalizowanie kosztów.

Zalety wirtualnej centrali telefonicznej

Coraz więcej firm decyduje się na wirtualne call center. To niższe koszta, oszczędzenie sobie problemów z logistyką i okablowaniem, a także sposób, by zachować ciągłość pracy nawet w nieprzewidzianych sytuacjach, takich jak pandemia wirusa. Zdalne rozwiązania zapewnią płynność pracy i stabilne zatrudnienie dla pracowników, co w efekcie przełoży się na renomę firmy i jej przychody.

Telefonia VoIP jest rozwiązaniem nowoczesnym, które umożliwia jeszcze lepsze zarządzanie obsługą klienta, pracą, jak i sprzedażą. Szereg funkcji zapewnia wiele możliwości poprawiających szybkość i dostosowanie usługi do potrzeb klienta, zarządzanie klientami, błyskawiczne rozwiązywanie problemów, organizowanie pracy, przeprowadzanie szkoleń online, czy poprawianie jakości rozmów i analizowanie dostępnych raportów.

Telefonia w chmurze

Wybór telefonii w chmurze pozwala na stworzenie całej infrastruktury telefonicznej bez potrzeby przeciągania okablowania, czy wyposażenia serwerowni. Wystarczy dostęp do Internetu i kilka minut, by skonfigurować wszystkie potrzebne funkcje. Taka usługa gwarantuje nie tylko duże oszczędności, a także całodobowe wsparcie techniczne, czy dostępne do wyboru wirtualne numery spośród 100 krajów, które wystarczy tylko aktywować, by korzystać z telefonii VoIP.

Obsługa klienta na medal

Wirtualna centrala oferuje funkcje, które sprawiają, że obsługa klienta jest jeszcze łatwiejsza. Wśród nich można wymienić menu głosowe, automatyczną sekretarkę, czy wybór melodii oczekiwania. Takie zautomatyzowane funkcje usprawniają proces obsługi klienta, który kończy rozmowę, będąc zadowolonym z zapewnionych mu usług.

Co więcej, niektóre z dostępnych opcji są świetne do analizowania przeprowadzonych rozmów i poprawiania na bieżąco jakości obsługi klienta. Funkcja nagrywania rozmów umożliwia ich ponowne przesłuchanie i zmianę schematów rozmów na takie, które przynoszą lepsze efekty. To umożliwia ciągły rozwój zespołu w wirtualnym call center.

voip

Lepsza organizacja pracy

Telefonia VoIP umożliwia również połączenie z systemem CRM. Dzięki niemu można zautomatyzować procesy sprzedaży, jak i zarządzania relacjami z klientem. CRM w pełni zintegrowany z telefonią VoIP to rozwiązanie odpowiednie zarówno dla małych, jak i większych firm.

Dzięki niemu można tworzyć zespół i nim zarządzać, planować zadania, monitorować wyniki sprzedaży, czy pracę menedżerów, a także tworzyć raporty, które będą kluczowe dla analizy działalności firmy. To usprawni działanie firmy i pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników sprzedażowych w przyszłości.

W dodatku technologia VoIP umożliwia także kontrolę połączeń. Rozpoznawanie mowy usprawnia sprawdzanie jakości rozmów, przyśpiesza pracę analityków, pozwala na bezpieczne przetwarzanie danych, a nawet oferuje dopasowany system analityczny z możliwością wyszukiwania konkretnych fraz lub słów kluczowych. To rozwiązanie pomaga również w spersonalizowaniu sprzedaży i ocenie pracy obsługi klienta.

Wideokonferencje

Przy pracy zdalnej wideokonferencja to możliwość na spotkanie całego zespołu, wymienienie się najważniejszymi informacjami, a także przeprowadzenia szkolenia dla pracowników. Zadarma umożliwia bezpłatne wideokonferencje, które gwarantują jakość HD, możliwość udostępniania ekranu, nieograniczony czas konferencji, czat i wiadomości, szyfrowanie wideo i audio, a także integrację z telefonią.

Można jednocześnie korzystać z wielu przydatnych funkcji, a do tego rozwijać swoje call center zdalnie. Zadbaj o jakość obsługi klienta w swojej firmie i wybierz skuteczne rozwiązania, które Ci w tym pomogą!

Artykuł Sponsorowany

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News