Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Netto nie odpuszcza. Wyjątkowa oferta, Polacy ruszą do sklepów
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 16.02.2024 10:05

Netto nie odpuszcza. Wyjątkowa oferta, Polacy ruszą do sklepów

Sklep Netto
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Tuż po Walentynkach sieć dyskontów Netto ruszyła z nowymi promocjami. Absolutnym hitem jest jednak to, że niektóre produkty można otrzymać kompletnie za darmo. Trzeba uprzednio spełnić warunki promocji.

Nowe promocje w Netto

Dzień po Walentynkach, sieć sklepów Netto ruszyła z zupełnie nowymi promocjami w swoich placówkach. Część oferty jest dostępna przez następne 7 dni, czyli do 21 lutego; są jednak i takie produkty, w przypadku których promocja będzie obowiązywała w nieco innych terminach.

Wielkim hitem w nowej ofercie są okazje, które umożliwiają zdobycie niektórych produktów całkowicie za darmo. W niektórych przypadkach nie ma ograniczeń co do marki - tak jest chociażby w kontekście soków w kartonach marek Hortex, Tymbark i Kingsway, gdzie kupując dwie sztuki, trzecia będzie za darmo.

Wyjątkowe promocje w Dino. Nie można tego przegapić

Są produkty za darmo

Darmową sztukę można również otrzymać w przypadku ręczników papierowych Samelle. Tutaj wymagane jest kupienie jednej sztuki, aby drugą otrzymać za darmo. Trzeba się jednak śpieszyć - ręczniki i soki w kartonach będą oferowane w promocji jedynie do końca soboty 17 lutego.

Gratisowe produkty można także zdobyć w innych kategoriach. Kupując 4 szt. musu Leon od Hortexu, piąta jest do wzięcia za darmo - promocja obowiązuje na różne smaki. Podobna oferta dotyczy zielonego awokado hass - kupując jedną sztukę, drugą otrzymamy gratis. Te promocje z kolei obowiązują do 21 lutego.

Wprowadzili przeceny

Standardowo, w sklepach Netto można również kupić produkty w obniżonych cenach. 1 kg pomidorów czerwonych został przeceniony o 45 proc. taniej, do ceny 5,99 zł, zaś 1 kg schabu wieprzowego Sztuka Mięsa kosztuje 12,99 zł, tj. o 40 proc. mniej w porównaniu z ceną sprzed obniżki. Obie oferty są ważne tylko do soboty 17 lutego.

Nieco dłużej, bo do 21 lutego, będzie można z kolei kupić 1 kg pomarańczy - 3,99 zł zamiast 7,19 zł (44 proc. taniej). Obniżki również w dziale rybnym - opakowanie 50 g łososia atlantyckiego wędzonego Corsarro obniżono o proc. do ceny 3,99 zł, zaś 280 paczka śledzi atlantyckich w sosie od Lisnera jest tańsza o 11 proc. i kosztuje 7,49 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Rewolucja w Biedronce. Sieć wprowadza możliwość zakupów przez internet