Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Link4 ma nowego wiceprezesa. Jest nim Mikołaj Ciaś
Rafał Szpręgiel
Rafał Szpręgiel 17.05.2024 13:48

Link4 ma nowego wiceprezesa. Jest nim Mikołaj Ciaś

Link4
fot. materiały prasowe

Mikołaj Ciaś jest menadżerem, który od 20 lat był powiązany z branżą FMCG (produkty szybkozbywalne). Teraz został wiceprezesem zarządu Link4. Wcześniej pracował on w wielu, dużych korporacjach międzynarodowych, były to między innymi Unilever Polska, Carlsberg Polska czy Coca-Cola Poland.

Sylwetka nowego wiceprezesa zarządu Link4

Przez ponad dwie dekady Mikołaj Ciaś zdobywał doświadczenie w branży dóbr szybko zbywalnych, pełniąc kluczowe role menadżerskie na szczeblu lokalnym oraz międzynarodowym. Ciaś jest strategicznym marketerem, który pracował na stanowisku dyrektora marketingu – członka zarządu w Unilever Polska, Carlsberg Polska i Coca-Cola Poland. 

Ponadto kierował działem komercyjnym firmy w Marie Brizzard Wine and Spirits. Współtworzył również startup KRAVT & CO., pełniąc funkcję prezesa zarządu. 

Zarząd DHL Parcel Polska wybrał nowego dyrektora. Jest nim Anna Krauze

Mikołaj Ciaś nowym prezesem zarządu Link4

Mikołaj Ciaś, który został wybrany na nowego wiceprezesa zarządu Link4, w taki sposób wypowiedział się o przyjściu do spółki, podkreślając, jak objęcie tej funkcji jest dla niego wielkim zaszczytem:

– Wsłuchiwanie się w głos klienta, szacunek i dążenie do mistrzostwa towarzyszą mi od początku drogi zawodowej, dlatego bardzo cieszę się, że takie są właśnie wartości LINK4. Objęcie funkcji wiceprezesa tej spółki to dla mnie zaszczyt i ogromne wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że z tak znakomitym zespołem profesjonalistów będziemy mogli połączyć nasze doświadczenie, by razem wzmacniać siłę i pozycję na rynku jednej z trzech najbardziej rozpoznawalnych firm ubezpieczeniowych w Polsce – mówi Mikołaj Ciaś, nowy wiceprezes zarządu Link4. - skwitował.

Wykształcenie nowego wiceprezesa Link4

Ciaś jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska ze specjalnością Zarządzanie. Posiada również wiele kursów i szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu, budowania strategii, finansów i sprzedaży. Skończył również Program Zarządczy dla wyższej kadry kierowniczej w IMD Institute, zlokalizowanej w Szwajcarii.