Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Jarosław Kaczyński na TikToku. Prezes z pilnym apelem do Polaków [WIDEO]
Kamila Jeziorska
Kamila Jeziorska 12.09.2020 02:00

Jarosław Kaczyński na TikToku. Prezes z pilnym apelem do Polaków [WIDEO]

yt/ NitruxPolonez
https:/tiktok.com/forummlodychpis

Jarosław Kaczyński na TikToku

Jarosław Kaczyński od dłuższego czasu stronił od mediów, a wywiadów udzielał raczej zaprzyjaźnionym stacjom telewizyjnym. Przypomnijmy, że kilka lat temu sztab prezesa PiS-u nie dopilnował szczegółów, a Jarosław Kaczyński myślał, że udziela wywiadu dla Polsatu, a nie Super Stacji.

Jarosław Kaczyński założył konto na TikToku i namawia Polaków do poparcia ustawy w sprawie zakazu hodowli zwierząt na futra. - Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca, powiedział Jarosław Kaczyński. 

DZISIAJ W GRZEJE:1. Wchodzi kolejna opłata. Rachunki w górę o 130 zł2. Afera mięsna w Biedronce. Para natychmiast zgłosiła sprawę, gdy odkryła, co znajduje się w opakowaniu

Jarosław Kaczyński z ważnym apelem

Jarosław Kaczyński zainicjował akcję #StopFurChallenge. - To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec, przekonuje.

Jarosław Kaczyński do wzięcia udziału w akcji nominował premiera Mateusza Morawieckiego i posła Krzysztofa Sobolewskiego. - [...] do tego, by dalej w tym kierunku działali, żeby ta akcja się udała, bo naprawdę jest potrzebna zwierzętom, ale jest przede wszystkim potrzebna ludziom, szczególnie dobrym ludziom, powiedział prezes PiS. Jest to pierwsza taka akcja Jarosława Kaczyńskiego. Czy odniesie wielki sukces? O tym się przekonamy.