ing-bank-śląski-pixabay-jarmoluk
Obraz Michal Jarmoluk z Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 28 Lutego 2020

Klienci dwóch banków powinni przyszykować sobie gotówkę. Ciebie też mogą czekać przerwy

ING Bank Śląski, Bank Pekao i Millenium przeprowadzą prace serwisowe w najbliższych dniach. Klienci muszą być gotowi na utrudnienia w dostępie do bankowości elektronicznej a także płatności kartą i za pośrednictwem Blik. Gotówka przyda się szczególnie klientom Banku Pekao i ING Banku Śląskiego.

ING Bank Śląski z przerwą techniczną

ING Bank Śląski przeprowadzi prace serwisowe z niedzieli na poniedziałek 1-2 marca od godz. 24:00 do 4:00. W trakcie prac serwisowych klienci mogą mieć ograniczony dostęp do bankomatów i wpłatomatów, Mojego ING (w tym jego funkcji, czyli m.in. Kantoru i modułu Makler) oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile, ING Business i jego wersji mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, a także płatności internetowych - Płać z ING.

Nie będzie również można aktywować kart i nadawać kodów PIN, zamówić karty Mastercard w telefonie, przypisać do telefonu karty Mastercard w telefonie (aktywacja płatności), dodać karty VISA zbliżeniowa do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wielu Polaków w ogóle nie ma pojęcia. Ty też możesz dostać zwrot z kredytu
2. Tadeusz Rydzyk wkracza do podstawówek. Czego dzieci chce uczyć Radio Maryja?

ING Bank Śląski zaleca klientom, aby wszystkie ważne przelewy i wymiany walut w Kantorze, wykonać wcześniej. Oprócz tego zalecana jest wypłata gotówki.

Pekao jak ING Bank Śląski zaleca wypłatę gotówki

Bank Pekao poinformował, że 1 marca w godzinach 4:30-10:30 z uwagi na zaplanowane prace serwisowe mogą pojawić się trudności w używaniu wielowalutowej karty debetowej, karty Visa Debit Gold, Visa Business SME oraz aplikacji PeoPay. Bank zaleca klientom, aby wypłacili wcześniej gotówkę.

Zauważyłeś monetę pod klamką swojego auta? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwieZauważyłeś monetę pod klamką swojego auta? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzelano biuro znanego polityka PiS. Wybite okno, ślady 70 kul
  2. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. 249 Polaków nie wpuszczono do samolotu. Banalny błąd, każdy powinien uważać na jeden szczegół
TOP 10: Tanie smartfony o zadziwiająco wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na szybki i dobry telefonTOP 10: Tanie smartfony o zadziwiająco wysokiej jakości. Nie musisz wydawać fortuny na szybki i dobry telefonCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News